Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Bit Peak Sp. z o.o.

ul. Cząstkowska 32
01-678 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.bitpeak.pl

NIP: 5252742732

O NAS

Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań analitycznych, Business Intelligence oraz Big Data. Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą w której każdy ma możliwość wykreowania swojej własnej ścieżki rozwoju. Naszym celem jest  dostarczanie rozwiązań mających realny wpływ na zwiększenie sprzedaży oraz optymalizację procesów biznesowych naszych klientów.

CO ROBIMY

W ramach naszych projektów współpracujemy z największymi dostawcami aplikacji i technologii analitycznych - Microsoft, Oracle oraz IBM.

Podejmujemy wyzwania dzięki innowacjom, najnowocześniejszej technologii oraz dogłębnej znajomości biznesu.

Realizujemy projekty dla klientów z całego świata, w branżach: telekomunikacja, lotnictwo, produkcja, sektor publiczny.

NASZ ZESPÓŁ

BitPeak to grupa doświadczonych ludzi z pasją, specjalizujących się w tematyce Business Intelligence. Ciągle uczymy się czegoś nowego i rozwijamy swoje pasje. Dołączając do nas, uczysz się nowych rzeczy i sprawdzasz je w działaniu razem z doświadczonymi mentorami.

Do zespołu zapraszamy osoby, które chcą realizować ciekawe projekty i pracować w ambitnym środowisku, cenią pozytywną atmosferę i są dobrze zorganizowane. Jeśli znasz dobrze język angielski, posiadasz zdolności analityczne, masz innowacyjne podejście i umiejętność pracy w zespole – dołącz do nas!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)