Dane kontaktowe

bioMérieux SSC Europe Sp. z o.o.

Generała Józefa Zajączka 9
01-518 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.biomerieux.pl

Proces rekrutacji

Jeżeli wśród naszych ogłoszeń nie było oferty, która odpowiadałaby Twoim zainteresowaniom i umiejętnością, po prostu wypełnij nasz formularz zostawiając swoje CV. Formularz dostępny pod tym linkiem:
https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=0f48da36a8e24adcb9b7c73260adede3

Pamiętaj aby:

  • Twoje CV było ze wszystkimi niezbędnymi informacjami: poprawne dane kontaktowe (wystarczy numer telefonu i e-mail), daty rozpoczęcia i zakończenia pracy wraz z głównymi obowiązkami, znajomości języków obcych, wykształcenia
  • Pamiętaj o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych!
  • Przygotuj się na pytania badające Twoje kompetencje i doświadczenie -  będziemy pytać o przykłady.
  • Nie bój się zadawać pytań – postaramy się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Przebieg rekrutacji

ETAP 1

Analiza CV

Spośród przesłanych do nas aplikacji wybieramy te, które najlepiej pasują do profilu poszukiwanego kandydata.

ETAP 2

Pierwsza rozmowa rekrutacyjna.

Realizowana jest telefonicznie i służy ocenie znajomości języka angielskiego, motywacji i doprecyzowania stanowiska. Podczas tej rozmowy możesz zadać nam pytania dotyczące rozwoju w naszej organizacji, naszej kulturze organizacyjnej itp.

ETAP 3

Testy rekrutacyjne.

Odbywają się w naszym biurze. Testy z jednej strony mają sprawdzić, czy podołasz wyzwaniom na stanowisku pracy a z drugiej dadzą Ci próbkę pracy ;-)

ETAP 4

Spotkanie z przyszłym przełożonym i HR

Odbywa w naszym biurze i ma na celu weryfikację Twojej wiedzy i doświadczenie. Dla Ciebie jest to czas aby dopytać o charakter pracy, obowiązki, cele i itp. Cenimy sobie dialog, dlatego też chętnie rozmawiamy.       

ETAP 5

Decyzja

Na tym etapie Twój potencjalny przełożony przy wsparciu HR podejmuje decyzję. Dział HR maksymalnie po dwóch tygodniach od Twojego spotkania przekazuje Ci informację zwrotną.

ETAP 6

Witaj w bioMerieux SSC Europe

Po zaakceptowaniu przedstawionej przez nas oferty pracy dostajesz od nas informacje o rozpoczęciu pracy w bioMerieux SSC Europe. Od pierwszego dnia jest włączony w szkolenia i spotkania mające na celu Twoje wdrożenie.