Dane kontaktowe

bioMérieux SSC Europe Sp. z o.o.

Generała Józefa Zajączka 9
01-518 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.biomerieux.pl

Nasze benefity

Prywatna opieka medyczna

W zdrowym ciele zdrowy duch, każdy z naszych pracowników może skorzystać z prywatnej opieki medycznej w Enel Med, współfinansowanej przez firmę. Ma także możliwość skorzystania z takiej opieki dla całej rodziny.

Ubezpieczenie na życie

Budowanie poczucia bezpieczeństwa to nie tylko stabilność zatrudnienia ale również, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.

Karta Multisport

Aktywność fizyczna to podstawa. Każdy z naszych pracowników lub członków jego rodziny może skorzystać z zalet karnetów sportowych.

Dofinansowanie do komunikacji miejskiej

Stawiamy na ekologię. Dlatego też każdy z naszych pracowników dojeżdżający do pracy transportem publicznym może liczyć na dofinansowanie do biletów.

System kafeteryjny

Dla każdego coś miłego. Nasi pracownicy mają dostęp do bogatego koszyka różnych świadczeń np. bilety do kina i teatru i nie tylko ;-)

Home Office

Wprowadziliśmy możliwość pracy zdalnej, tak by każdy miał możliwość pracy jak mu wygodnie.

Platforma szkoleniowa

Rozwój zawodowy to podstawa, dzięki Instytutowi Merieux, każdy z pracowników ma dostęp do niezliczonej liczby e-lerningów, szkoleń otwartych na których jest zawsze mile widziany.

Platforma do nauki języków obcych

Międzynarodowa firma pozwala rozwijać kompetencje językowe. Prócz platformy do nauki języków obcych prowadzimy zajęcia językowe dla naszych pracowników (angielski, niemiecki, francuski i hiszpański)

Chillout room

Centrum naszego życia. Miejsce to jest centrum spotkań, zabawy i odpoczynku. Każdy znajdzie coś dla siebie, wygodną kanapę, mini siłownię, taras, gry na XBOX one i te bez prądu jak książki.

Jubileusze

Dzięki niskiej rotacji mamy wiele okazji do świętowania kolejnych rocznic z naszymi pracownikami.

Lokalizacja

Nasza siedziba znajduje się zaledwie 8 minut od stacji metra Dworzec Gdański i jeden przystanek od galerii Arkadia. Niewątpliwym plusem jest brak strefy płatnego parkowania.