Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Biogen Poland Sp. z o.o.

ul. Salsy 2
02-823 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 351 51 00
Fax: +48 22 351 51 01

www.biogen-poland.pl

NIP: 5252490992

Caring Deeply. Working Fearlessly. Changing Lives.™

Firma Biogen jest wiodącą globalną firmą biotechnologiczną zajmującą się odkrywaniem, opracowywaniem i dostarczaniem innowacyjnych terapii dla osób z ciężkimi chorobami neurologicznymi i neurodegeneracyjnymi na całym świecie. W Polsce firma jest obecna od ponad 10 lat i od początku swojego istnienia nieustannie kładzie nacisk na rozwój terapii i poprawę jakości życia pacjentów. W roku 2018 firma utworzyła w Warszawie Globalne Centrum Usług Biznesowych - GBS, które z sukcesem zapewnia krytyczne serwisy i rozwiązania dla ponad 30 krajów m.in. w obszarze Finansów, HR i procesów komercyjnych.

Wraz z rozwojem kompetencji i działalności firmy w Polsce, znacząco zwiększyło się również zatrudnienie warszawskiego oddziału. W chwili obecnej za sukcesem firmy Biogen Poland stoi już ok. 250 utalentowanych pracowników, a samo centrum GBS zatrudnia ponad 130 osób.

Nasza misja jest jasna: jesteśmy pionierami w dziedzinie neuronauki.

Od czasów założenia Biogen w 1978 roku przez Charlesa Weissmanna, Heinza Schallera, Kennetha Murraya oraz noblistów - Waltera Gilberta i Phillipa Sharpa jesteśmy jedną z pierwszych globalnych firm biotechnologicznych, która prowadzi wiodące badania naukowe. Szczególnie w ostatniej dekadzie, firma za cel postawiła sobie walkę z wyniszczającymi chorobami neurologicznymi. Miliony ludzi na całym świecie żyją ze stwardnieniem rozsianym, chorobą Alzheimera, chorobą Parkinsona i stwardnieniem zanikowym bocznym (ALS). Wielu cierpi na choroby rzadkie, takie jak rdzeniowy zanik mięśni (SMA) czy postępujące porażenie nadjądrowe (PSP). Jesteśmy przekonani, że żadna inna dziedzina nie kryje tak wielu obietnic i tak ogromnych nadziei na przełomowe odkrycia, jak neuronauka.

Biogen zatrudnia jednych z najlepszych na świecie neurologów i ekspertów z dziedziny neuronauki. Nasza współpraca z lekarzami i wiodącymi naukowcami z całego świata stawia sobie za cel rozwój badań naukowych. Nasze skoncentrowanie się na neuronauce, olbrzymie doświadczenie naukowe i odwaga w podejmowaniu ryzyka czynią z nas liderów w pracach badawczych i rozwojowych leków, dzięki czemu neuronauka może przynieść więcej korzyści dla społeczeństwa. Potencjał technologiczny i inżynieryjny firmy Biogen pozwala na płynne przejście od fazy opracowania leku do jego produkcji, uwzględniając szybkie dostarczenie leków do potrzebujących pacjentów. Wnieść istotną poprawę – to cel naszych działań.

W naszej pracy jesteśmy nieustraszeni. Nigdy się nie poddajemy, nawet w obliczu wyzwań, a we wszystkich naszych działaniach, dążymy do innowacyjności. Z pokorą traktujemy każdą szansę na poprawę ludzkiego życia.

Jeśli masz ochotę dowiedzieć się więcej o naszej firmie zajrzyj na stronę www.biogen-poland.pl

Nasz Zespół

W Biogen jesteśmy bardzo różni: mamy ciekawe osobowości, różne punkty widzenia i odmienne perspektywy. Każdy z nas wnosi do zespołu zarówno doświadczenie zawodowe, ale też interesujące spojrzenie na życie. Taka różnorodność to jeden z filarów i elementów naszej kultury innowacyjności. Bez różnorodności nie ma innowacyjności, a bez innowacyjności nie moglibyśmy zaoferować przełomowych terapii zmieniających życie naszych pacjentów. 

Taka różnorodność potrzebuje spoiwa, aby współpracowało nam się dobrze, w szacunku i uznaniu. Tym spoiwem są nasze wartości, które my nazywamy „Biogen Elements”. To podstawa naszej codziennej pracy, w kontaktach pomiędzy sobą, z pacjentami, pracownikami, klientami oraz partnerami biznesowymi. Sposób pracy w oparciu o „Biogen Elements” jest dla nas tak samo ważny jak realizacja celów, dlatego też np. w ocenie naszych wyników pracy „co” ale również „w jaki sposób to osiagnęliśmy” ma dokładnie taką samą wagę.
 

Customer focused - Pacjenci i przedstawiciele zawodów medycznych są zawsze w centrum naszej uwagi i dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić dostęp do terapii zmieniających życie. 

Inclusive - Wzajemny szacunek stawiamy na pierwszym miejscu we wszystkich naszych interakcjach bez względu na różnice pomiędzy nami. Otaczamy siebie troską i traktujemy  z godnością, a w sporach i wymianie poglądów zakładamy zawsze dobre intencje. 

Pioneering - Z determinacją testujemy, weryfikujemy i wkraczamy w obszary, których nikt wcześniej się nie podjął właśnie po to, aby wprowadzać nowe rozwiązania i innowacje zmieniające życie naszych pacjentów.

Agile - Nieustannie poprawiamy, zmieniamy, ulepszamy reagując na zmiany wokół nas. Szybko podejmujemy decyzje i wdrażamy pomysły i podejścia, dzięki którym pracujemy sprawniej i bardziej efektywnie. 

Accountable - Bierzemy odpowiedzialność zarówno za pozytywne, jak i negatywne skutki naszych działań i decyzji oraz szanujemy raz dane słowo. 

Ethical - Działamy spójnie. Każdy z nas jest odpowiedzialny za budowanie zaufania do firmy, przejrzystość i transparentności naszych działań. Robimy to, co mówimy i mówimy, co mamy na myśli. Bierzemy odpowiedzialność za utrzymanie naszej reputacji.

JAK TWORZYMY WSPÓLNIE NAJLEPSZE MIEJSCE PRACY

W 2021 roku po raz pierwszy zadebiutowaliśmy w certyfikacji Great Place to Work i nie tylko otrzymaliśmy certyfikat „Great place to work”, ale rownież znaleźliśmy się na liście finalistów „Najlepsze Miejsce Pracy Polska 2021”. Ponadto dołączyliśmy do grona firm spełniających Standardy Programu Etycznego, dokumentu opracowanego w 2015 r. przez Global Compact Network Poland w oparciu o wytyczne ONZ. Jesteśmy niezmiernie dumni z otrzymanych certyfikatów i wyróżnień i jednocześnie zmotywowani na przyszłość, aby utrzymywać tak pozytywną ocenę naszej firmy! 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)