Dane kontaktowe

Bio-Circle Surface Technology Sp. z o.o.

Połomińska 16
40-585 Katowice
śląskie, Polska
Telefon: 32 205 29 44
[email protected]

www.bio-circle.com.pl

NIP: 6341694946

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Bio-Circle z siedzibą w Niemczech. Zajmujemy się optymalizacją procesów czyszczenia przemysłowego. Naszym Klientom dostarczamy nowoczesne technologie czyszczenia i preparaty chemiczne do specjalistycznych zastosowań przemysłowych. Stawiamy na najwyższą jakość oferowanych rozwiązań, nie tylko pod względem ich skuteczności i wydajności, ale również bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska.

W CO WIERZYMY

Największą wartością naszej Firmy jest zgrany Zespół. Tworzą go ludzie, którzy latami wspólnie budują wiedzę i doświadczenie niezbędne, by jak najlepiej odpowiadać na potrzeby naszych Klientów. Pracujemy z pasją wierząc, że nasze działania zmieniają polski przemysł, przyczyniając się do poprawy bezpieczeństwa pracy i ograniczając jego negatywne oddziaływanie na środowisko naturalne.

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ

Praca w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się Firmie daje poczucie tworzenia nowej wartości oraz świadomość rozwijania własnej wiedzy i kompetencji wraz z rozwojem Firmy. Relatywnie niewielki, zgrany Zespół, dobra atmosfera w pracy, przyjazne stosunki z przełożonymi i wspólne pasje – to wszystko sprawia, że do pracy przychodzimy z uśmiechem. Listę korzyści uzupełniają stabilna forma zatrudnienia, motywacyjny system wynagradzania oraz dodatkowe benefity.