Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Billon

ul. Chmielna 25
00-021 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

billongroup.com/pl

NIP: 7010363618

Technologia – co tworzymy?

Billon uwolnił potencjał blockchaina, tworząc nową, wydajną i skalowalną technologię rozproszonego rejestru (distributed ledger technology - DLT) dla biznesu. Połączyliśmy w ramach jednego systemu transakcje walutami narodowymi, zapisywanie dokumentów i zarządzanie tożsamością. Rozwiązaliśmy przeszkody uniemożliwiające masowe wdrożenia innych protokołów blockchain, a nasza technologia obsługuje już rozwiązania w zakresie oprogramowania dla banków, programów motywacyjnych i lojalnościowych, mikropłatności oraz zarządzania dokumentami i tożsamością zgodnego z RODO. Dzięki temu dajemy biznesowi niezbędne narzędzia do cyfrowej transformacji, wykorzystania cyfrowych trendów oraz natychmiastowych i intuicyjnych transferów pieniężnych, zwłaszcza w czasach pandemii COVID-19 i jej skutków dla gospodarki.

Więcej informacji na stronie www.billongroup.com

O nas

Billon został założony w Wielkiej Brytanii w 2015 r. na bazie wcześniejszego projektu badawczego z Polski. Jego rozwój został wsparty przez liczne granty R&D, w tym pochodzące z ramowego programu UE Horyzont 2020. Dziś w swoich biurach w Londynie i Warszawie zatrudnia międzynarodowy zespół ponad 80 osób. Firma posiada licencję wydawcy pieniądza elektronicznego, wydaną przez FCA w Wielkiej Brytanii i przez KNF w Polsce. 

We wdrożeniu swojej technologii Billon pracuje z wiodącymi na danym rynku partnerami biznesowymi, takimi jak Biuro Informacji Kredytowej w Polsce, Raiffeisen Bank International w Austrii, czy FIS w Stanach Zjednoczonych. 

Zaufali nam również: Microsoft, Uniwersytet Warszawski czy Tauron.

Umiejętności techniczne, które cenimy

Używane technologie: C++, Python, JavaEE, Springboot, EJB, Hibernate, Wildfly, JavaScript, React, NodeJS, Express, Redux, Redux-Observable, Sequelize, Babel, Webpack, Android, Kotlin, Gradle, Boost, iOS, Swift, Git,

Jeśli interesujesz się sektorem fin-tech możesz dołączyć do naszych prężnie rozwijających się i mega kreatywnych zespołów. Nieszablonowe osobowości o miękkich umiejętnościach, wysokich kompetencjach i pozytywnym nastawieniu do świata są szczególnie mile widziane.

Więcej informacji na: https://billongroup.com/pl/kariera/

Dlaczego warto u nas pracować?

  • Będziesz mieć możliwość decydowania o rozwoju naszego własnego oprogramowania i kodu źródłowego.
  • Będziesz mieć możliwość rozwoju wysokiej klasy algorytmów systemów rozproszonych, które są zgłaszane do patentów.
  • Będziesz mieć wpływ na procesy decyzyjne, które zapadają w naszej siedzibie w Warszawie.
  • Będziesz mieć możliwość poznania wykwalifikowanych, kreatywnych i zaangażowanych ludzi, tworzących niepowtarzalną atmosferę.
  • Będziesz mógł uczestniczyć w międzynarodowych projektach.
  • Będziesz mógł otrzymać prywatną opiekę medyczną i pakiet sportowy.
  • Będziesz się po prostu bardzo dobrze z nami czuć :)