Dane kontaktowe

Billennium sp. z o.o.

Mangalia 2A
02-758 Warszawa
mazowieckie, Polska

billennium.pl

NIP: 5252259585

poznaj nas

Od początku istnienia Billennium wierzymy, że najważniejsi są ludzie: Ci, którzy dla nas pracują oraz Ci, którym nasze projekty ułatwiają życie.

Wykorzystując kompetencje w zakresie outsourcingu, utrzymania i rozwoju oprogramowania oraz chmury tworzymy rozwiązania IT, które sprawiają, że nasi Klienci zmieniają podejście do biznesu, a nasi pracownicy są dumni ze swoich osiągnięć.

Jesteśmy globalną firmą technologiczną z 15 – letnim doświadczeniem. Zatrudniamy ponad 700 specjalistów z zakresu nowoczesnych rozwiązań wspierających biznes. Posiadamy 6 oddziałów w Polsce oraz biura w Indiach (Pune), USA (Nowy Jork) i Malezji (Kuala Lumpur). Wyróżniamy się podejściem Paperless, którego celem jest zmniejszenie ilości papieru w organizacji oraz optymalizacja procesów biznesowych.

W Billennium nie marnujemy energii. Pielęgnujemy pasje w naszej drużynie i wspieramy twórców innowacyjnych idei. Razem nie tylko kodujemy. Razem również biegamy, gramy w piłkę, chodzimy na piwo, pomagamy innym i bawimy się.

Zostań częścią naszego zespołu. My Ci damy wskazówki i wsparcie, a warunki pracy dopasujemy do Twojego stylu życia i potrzeb!

Zatrudnianie ludzi z pasją to nie nasz slogan, a rzeczywistość!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (46)