Dane kontaktowe

Billennium sp. z o.o.

Mangalia 2A
02-758 Warszawa
mazowieckie, Polska

billennium.pl

NIP: 5252259585

poznaj nas

Od początku istnienia Billennium wierzymy, że najważniejsi są ludzie. Ci, którzy dla nas pracują oraz Ci, którym nasze projekty ułatwiają życie.

Jesteśmy polską firmą IT, która od ponad 14 lat rozwija innowacyjne usługi i produkty oraz dostarcza najlepszych specjalistów w ramach outsourcingu. Realizujemy projekty i usługi IT w Polsce, na terenie Unii Europejskiej, a także w Stanach Zjednoczonych. Obecnie zatrudniamy ponad 500 specjalistów z zakresu najnowocześniejszych rozwiązań wspierających biznes i posiadamy 5 oddziałów na terenie kraju.

Tworzymy rozwiązania IT, które sprawiają, że nasi Klienci zmieniają podejście do biznesu, a nasi pracownicy są dumni ze swoich osiągnięć.

Zatrudnianie ludzi z pasją to nie nasz slogan, a rzeczywistość!

W Billennium nie marnujemy energii. Pielęgnujemy pasje w naszej drużynie i wspieramy twórców innowacyjnych idei. Razem nie tylko kodujemy. Razem również biegamy, gramy w piłkę, chodzimy na piwo, pomagamy innym i bawimy się.

Zostań częścią naszego zespołu. My Ci damy wskazówki i wsparcie, a warunki pracy dopasujemy do Twojego stylu życia i potrzeb!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)