Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

BIGRAM S.A.

ul. Cybernetyki 7
02-677 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 661 110 929
[email protected]

www.bigram.pl

NIP: 5210410988

Kto decyduje o sukcesie BIGRAM? Nasi ludzie!

Najwyższa jakość usług, wieloletnie doświadczenie naszych konsultantów, doskonała znajomość rynku i etyka w działaniu - wyróżniają nas na polskim rynku doradztwa personalnego od 1993 roku.

Z sukcesem wspieramy naszych Klientów w rekrutacjach najwyższej kadry kierowniczej, menadżerów i kluczowych specjalistów oferując im m.in. Assessment & Development Center, ocenę 360, badanie opinii  satysfakcji pracowników a także tworząc systemy wynagrodzeń i wdrażając programy outplacementowe wspierające zwalnianych pracowników.

Gwarantujemy elastyczne podejście do wszystkich projektów. Najwyższa jakość realizowanych projektów oraz zachowanie najwyższych standardów etycznych mierzonych satysfakcją naszych Klientów jest naszym nadrzędnym celem.

Nasi partnerzy międzynarodowi:

  • IIC Partners Executive Search Worldwide (www.iicpartners.com)
  • Career Star Group (www.careerstargroup.com)
  • Global Management Challenge (www.gmcpoland.pl)
  • Enactus (www.enactus.pl)

Etapy procesu rekrutacji

Jesteśmy firmą doradczą specjalizującą się w procesach rekrutacji. To oznacza, że pracujemy na zlecenia Klientów, pracodawców, którzy poszukują Kandydatów na określone stanowiska.

Poszczególne etapy procesu rekrutacji i wyboru Kandydatów różnią się od siebie w zależności od poziomu i specyfiki stanowiska oraz preferencji naszych Klientów. Postaramy się przedstawić Ci na czym polega proces i jaką nasi Konsultanci, HR Business Partnerzy BIGRAM, realizują projekty rekrutacyjne.

Rozpoczynając współpracę z Klientem otrzymujemy profil stanowiska, opis zakresu obowiązków oraz oczekiwań w stosunku do Kandydatów. Wspólnie z Klientem, opisujemy ofertę pracy określając korzyści, poziom wynagrodzenia oraz innych pozapłacowych benefitów, oferowanych przez Pracodawcę potencjalnym Kandydatom.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (23)