Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Biedronka (Jeronimo Martins Polska S.A.)

Żniwna 5
62-025 Kostrzyn
wielkopolskie, Polska

karierawjm.pl/oferty-pracy

NIP: 7791011327

POZNAJ NAS

Ponad 3250 sklepów w 1100 miejscowościach oraz 16 centrów dystrybucyjnych. To właśnie Biedronka – część grupy Jeronimo Martins i lider branży retail, który od 26 lat z sukcesem działa na polskim rynku, gwarantując swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju i bogaty pakiet programów socjalnych.

W Polsce zatrudniamy blisko 80 000 pracowników, a nasze sklepy codziennie odwiedza ponad 4 milionów Klientów. Naszą misją jest wpływanie na doświadczenia zakupowe Polaków poprzez dostarczanie produktów i usług wysokiej jakości, z poszanowaniem zasad środowiska naturalnego i dbaniem o zrównoważony łańcuch dostaw

SPRAWDŹ, DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆ DO ZESPOŁU BIEDRONKI!

Jako największy pracodawca w Polsce oferujemy Tobie ponad 20 programów socjalnych oraz benefitów dla naszych pracowników! Zapoznaj się z częścią z nich powyżej.

CO MOŻEMY CI ZAGWARANTOWAĆ?

Pracownikom sklepów i magazynów, obok pensji zasadniczej regularnie wypłacamy premie miesięczne, nagrody za obecność oraz nagrodę roczną. Przyznajemy podwyżki stażowe, w oparciu o precyzyjne zasady. Oferujemy bogaty pakiet szkoleń, dedykowany poszczególnych stanowiskom.

Stawiamy na Twój rozwój i doceniamy zaangażowanie oraz codzienną pracę. Dlatego aż 90% awansów w sklepach i magazynach to awanse wewnętrzne!

Teraz możesz uczyć się tak jak lubisz, tam, gdzie chcesz! Dzięki platformie edukacyjnej - eduAkcja, dostępnej dla każdego pracownika dowiesz się jak obsługiwać programy biurowe, poznasz historię naszej firmy, ale też poznasz nowe przepisy w kąciku kulinarnym czy nauczysz się Excela na poziomie zaawansowanym. Dostępne są tam również materiały potrzebne do pracy w sklepie - procedury, szkolenia oraz wiele, wiele innych. Możesz nauczyć się z nami prawie wszystkiego! 😉

Poszukujemy pracowników w każdym wieku. Stawiamy na różnorodność – szukamy zarówno młodych, którzy mogą zdobyć cenne doświadczenie i jednocześnie studiować, jak i seniorów.

 

CIEKAWYCH OFERT PRACY MAMY WIĘCEJ NIŻ MYŚLISZ!

Sercem naszego biznesu jest sprzedaż. Nie jest to jednak jedyny obszar, w którym możesz się rozwijać - aplikuj na stanowiska biurowe w jednej z 15 lokalizacji regionalnych w całej Polsce. Pracownicy biura regionu zapewniają wsparcie biznesu w różnych obszarach, np.: personalnym, prawnym, IT, technicznym oraz finansowym. Poza tym masz również możliwość rozwoju w jednym z trzech Biur Centralnych. W Poznaniu poszukujemy pracowników do działu Finansów. W Kostrzynie czekają wakaty w IT. W Warszawie mieści się natomiast główna siedziba naszej firmy, gdzie znajdziesz pracę w jednym z kilkudziesięciu działów, m.in. dziale Zakupów, Logistyki, Marketingu i HR.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (834)