Dane kontaktowe

BIC Electric sp. z o.o.

1 go Maja 39
71-627 Szczecin
zachodniopomorskie, Polska
[email protected]

bic-electric.pl

NIP: 8522425145

BIC Electric to międzynarodowa firma świadcząca usługi techniczne na całym świecie od 2004 r. Nasze DNA jest mieszanką polsko-duńską – to, co najlepsze w naszych kulturach: zaradność, etos pracy, jakość i dbałość o pracownika. Mamy już ponad 200 pracowników i nadal się rozwijamy. Co roku wykonujemy ponad 150 projektów w ponad 15 krajach. Nasi klienci to zagraniczne firmy, głównie z Danii i Skandynawii, Niemiec, Belgii, Holandii, Austrii i wielu innych. Mamy ambitne plany na przyszłość i wiemy, jak je zrealizować.

Nasza domena to instalacje elektryczne i mechaniczne, usługi inżynierskie, spawalnicze, rozruch, utrzymanie. Świadczymy je dla branży automatyki przemysłowej, budownictwa, energetyki wiatrowej i sektora naftowego – onshore i offshore.
Pomagamy naszym klientom w realizacji ich projektów przez zapewnienie samodzielnych zespołów wykwalifikowanych specjalistów technicznych.
Skupiamy się na BHP, jakości i równowadze między pracą a życiem prywatnym.

Działania techniczne prowadzimy w miejscach wskazanych przez klienta, ale zarządzamy wszystkim z naszej siedziby, która znajduje się w Szczecinie. Mamy również oddziały w Danii, Norwegii i Wielkiej Brytanii. Jesteśmy zawsze otwarci na nowych współpracowników, nawet jeśli nie odbywa się akurat rekrutacja – zapraszamy do kontaktu.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)