Dane kontaktowe

Biazet S.A.

Gen.Wł.Andersa 44
15-113 Białystok
podlaskie, Polska

www.biazet.pl

Biazet dzisiaj

Biazet jeden z największych pracodawców w regionie zatrudniający blisko 700 osób. Produkujemy dla globalnych marek takich jak:

  • Philips
  • Lavazza
  • Wagner
  • Brita
  • Karcher
  • Signify

Cały czas rozwijamy się i powiększamy nasze kompetencje o nowe procesy, tak aby wartość dostarczana naszym klientom stale rosła. Nasza oferta jest kompleksowa od industrializacji poprzez produkcję oraz montaż.

Zespół

Zespół zaangażowanych pracowników to podstawa naszego sukcesu i fundament dalszego rozwoju. Do każdego projektu dedykowana jest grupa pracowników z rożnych działów. Praca zespołowa motywuje nas do realizacji wspólnych celów, które skierowane są na zaspakajanie potrzeb naszych klientów. Wspólnie jesteśmy w stanie stawić czoła nowym wyzwaniom.

Poszukujemy osób z pasją, z którymi będziemy wspólnie realizować cele Biazet SA. Zatrudniamy pracowników z różnorodnym doświadczeniem zawodowym i wykształceniem.

Kompetencje

Jesteśmy ekspertem w montażu komponentów oraz wyrobów gotowych. Zastosowanie filozofii Lean skutkuje ograniczaniem nieefektywności oraz zwiększeniem wydajności produkcji. Przygotowując koncepcje linii montażowych bazujemy na Ready Work Factor and Standard Time Form Methods, zarządzamy ryzykiem i tworzymy plany awaryjne. Tym samym gwarantujemy najwyższą jakość montowanych produktów.

Najnowocześniejszy park maszynowy, doświadczona i zaangażowana kadra gwarantuje, że każdy projekt jest wdrażany z sukcesem. Doświadczenie w produkcji jedno i dwukomponentowych wtrysków, obtrysku elementów metalowych oraz wtrysku z gazem pozwala sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Ciągle zdobywamy nowe kompetencje i inwestujemy w innowacyjne technologie. Oferujemy klientom produkcję na nowoczesnych maszynach o sile zwarcia od 50t do 550t oraz usługę wielokolorowego tampodruku.

Jakość jest naszym priorytetem. Stale monitorujemy wyniki i wyciągamy wnioski aby usprawniać procesy produkcyjne. Posiadamy certyfikaty ISO 9001:2015 & ISO 14001:2015. Stawiamy na ciągłe doskonalenie, poprzez szkolenie pracowników i zapobieganie awariom sprzętu. Jesteśmy dumni z faktu, że nie tylko spełniamy wymagania jakościowe naszych klientów, ale również staramy się je przewyższać. Dysponujemy nowoczesną współrzędnościową maszyną pomiarową oraz oferujemy wykonywanie „life testów”.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)