Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

BFI Sp. z o.o. Sp.k.

al. Zwycięstwa 173
81-521 Gdynia
pomorskie, Polska

bfi.pl

NIP: 5862323399

BFI Sp. z o.o.Sp. K.

Jesteśmy zespołem transportowym

I to bardzo dobrym zespołem. Naprawdę. Oczywiście ciężko pracujemy na zaufanie i zadowolenie naszych klientów, ale robimy to w świetnej atmosferze, łamiąc przy okazji wiele stereotypów. Jesteśmy ekipą od zadań specjalnych, mamy imponującą wiedzę o branży transportowej i nie wahamy się jej używać.

Co robimy? Dostarczamy ładunki – na czas, na miejsce i na pewno. W naszej flocie jest ponad sto zakontraktowanych zestawów o określonych specjalizacjach. Są to: FTL plandeki, FCL kontenery, FTL ruchome podłogi, FTL kłonicówki, FTL wywrotki.

Dołącz do nas!

Praca z nami daje dużo satysfakcji, ponieważ jesteśmy zaangażowani, świadomi potrzeb klientów i zmotywowani, by podnosić poprzeczki. Stawiamy na terminowość, bezpieczeństwo, konkurencyjne ceny i elastyczne warunki współpracy. Jest jeszcze jakość wykonywanych usług… Rzecz jasna najwyższa! I to nie są gładkie słowa – my naprawdę skupiamy się na zadaniu, maksymalizując wysiłki. Tak, mamy silną pozycję na rynku i zawdzięczamy ją z jednej strony zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci, a z drugiej – dobrej organizacji i silnej identyfikacji zespołu z celami firmy.

Nie masz doświadczenia, kwalifikacji i merytorycznej wiedzy o branży? Ale czujesz silny zew BFI i chcesz do nas dołączyć, kosztem intensywnej nauki nowego zawodu? OK! Damy radę! Poczytaj o nas i wpadnij na kawę. Porozmawiamy, czy jest nam po drodze. 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)