Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

BEUMER Group Poland Sp. z o.o.

Anny Jagiellonki 26
44-109 Gliwice

NIP: 9691406300

POZNAJ NAS

Grupa BEUMER jest światowym liderem w projektowaniu i wdrażaniu systemów transportu wewnętrznego. Są to zaawansowane technicznie, wysoko zautomatyzowane urządzenia wykorzystywane w obszarach:

  • Paletyzacji i pakowania
  • Transportu i załadunku materiałów sypkich
  • Systemów sortowania dla lotnisk i logistyki magazynowej

BEUMER Group to firma rodzinna o zasięgu globalnym, zatrudnia 4500 pracowników w ponad 70 krajach.  Funkcjonuje na rynku od 80 lat, zarządza nią trzecie pokolenie rodziny BEUMER.

Naszym wspólnym celem jest realizacja innowacyjnych projektów na całym świecie przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii.

Poszukujemy  młodych profesjonalistów i doświadczonych specjalistów, aby stali się częścią naszego zespołu i brali udział w realizacji projektów na najwyższym, światowym poziomie.

BEUMER GROUP POLAND

BEUMER Group Poland powstał w 2005 jako oddział reprezentujący grupę BEUMER na terenie Europy Środkowowschodniej. W naszym oddziale zajmujemy się  sprzedażą i serwisem produktów grupy w danym regionie, ale oprócz tego BEUMER Group Poland posiada mocno rozbudowany dział inżynieryjno-projektowy. Nasi pracownicy uczestniczą w realizacji projektów w obszarze konstrukcyjnym, hardwareowym, oprogramowania PLC  i programowania systemów wyższego rzędu

Od początku naszej działalności stawiamy na profesjonalizm i najwyższą jakość. Szkolenie naszych pracowników, ciągłe podnoszenie ich kwalifikacji to obszar na który kładziemy szczególny nacisk. Nasze kompetencje, doświadczenie i profesjonalizm znalazły uznanie w grupie.  BEUMER Group Poland bierze udział w realizacji największych międzynarodowych projektów na całym świecie.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)