Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

BEST S.A.

Łużycka 8a
81-537 Gdynia
pomorskie, Polska

www.best.com.pl

NIP: 5850011412

Każda rekrutacja to indywidualny proces, na którego finalny przebieg i długość trwania mają wpływ zarówno obszar, do którego aplikujesz, jak i stanowisko, o które się ubiegasz. Jeśli jednak chcesz wiedzieć, jak to robimy w Best, poznaj naszych 5 etapów rekrutacji.

ETAP 1

Przesłanie aplikacji

Sprawdź nasze aktualne oferty pracy, wybierz interesujące Cię stanowisko i wyślij nam swoje CV.

ETAP 2

Analiza przesłanych aplikacji

Przeanalizujemy przesłane przez Ciebie zgłoszenie. Jeżeli Twoje kompetencje spełniają wymagania stanowiska, na które aplikujesz, zostaniesz zakwalifikowany do kolejnego etapu rekrutacji.

ETAP 3

Rozmowa telefoniczna (opcjonalna)

Podczas rozmowy telefonicznej chcemy trochę lepiej Cię poznać. Możemy zadać Ci kilka pytań dotyczących Twojego doświadczenia zawodowego oraz Twoich oczekiwań związanych ze stanowiskiem, na które aplikujesz. Taka rozmowa może potrwać ok. 30 minut.

ETAP 4

Rozmowa rekrutacyjna

Podczas tego etapu spotkasz się z pracownikiem HR oraz managerem komórki organizacyjnej, do której aplikujesz. Niektóre stanowiska wymagają na tym etapie dodatkowego zadania merytorycznego. To także dobry czas, by zadać nam wszelkie pytania. Podczas spotkania nasz pracownik HR poinformuje Cię, kiedy możesz spodziewać się informacji zwrotnej o wyniku rekrutacji.

ETAP 5

Informacja zwrotna

Niezależnie od etapu rekrutacji chcemy byś wiedział/-a jaki jest status Twojej aplikacji - powiadomimy Cię o nim mailowo lub telefonicznie (w zależności od etapu).