Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

BEST S.A.

Łużycka 8a
81-537 Gdynia
pomorskie, Polska

www.best.com.pl

NIP: 5850011412

Poznaj nas:

Jesteśmy jedną z wiodących firm na polskim rynku usług finansowych, liderem technologicznym w branży zarządzania wierzytelnościami, od 1997 roku notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Zarządzamy dużymi portfelami wierzytelności nieregularnych, rozwiązując problem braku terminowości rozliczeń między stronami umów i przywracając równowagę na rynku usług finansowych. Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie, a naszą działalność prowadzimy w oparciu o 3 kluczowe wartości: WIEDZĘ, ETYKĘ, SKUTECZNOŚĆ. Nasza praca nie zawsze jest łatwa, ale wiemy, że to, co robimy, ma znaczenie.

Posiadamy siedziby w dwóch lokalizacjach: w Gdyni oraz w Elblągu, a w naszych strukturach zatrudniamy około 500 osób. Wiemy, że firma to ludzie, dlatego szczególnie ważne są dla nas przyjazne relacje i zrównoważony rozwój. To szacunek do drugiego człowieka wyznacza standardy naszej pracy. Razem tworzymy dynamiczną organizację opartą o wieloletnie doświadczenie rynkowe, nowoczesne technologie i przyjazną kulturę organizacyjną. Dbamy o rozwój naszych pracowników, dajemy możliwość angażowania się w innowacyjne i rozwojowe projekty oraz wspieramy w realizacji osobistych pasji i zainteresowań.

 

Czym się zajmujemy:

BEST S.A. to firma możliwości, pracodawca równych szans. W naszych strukturach możesz realizować się w jednym z trzech głównych obszarów:

  • Obsługa klienta i operacje
  • IT
  • Wsparcie biznesu

Wokół BEST funkcjonują inne spółki, które wchodzą w skład Grupy Kapitałowej, m.in.:

  • BEST Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych (z siedzibą w Gdyni)
  • Kancelaria Radcy Prawnego Rybszleger Sp. k. (z siedzibą w Gdyni)
  • BEST Italia (z siedzibą w Mediolanie)
  • BEST Capital Italy (z siedzibą w Mediolanie)

Więcej o nas na www.best.com.pl oraz www.spojrznapraceinaczej.pl

Film o nas:

Ostatnie wpisy dla BEST S.A.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (20)