Dane kontaktowe

Berthold Sichert Sp. z o.o

Hermana Frankego 7
85-862 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie, Polska

NIP: 7881133206

Kim jesteśmy

Firma Sichert jest liderem na rynku niemieckim w produkcji obudów zewnętrznych i wielofunkcyjnych. Założona w 1923 roku w Berlinie firma rodzinna Sichert zawsze kojarzyła się z powagą, jakością i zaufaniem. Dzięki ponad 95-letniemu doświadczeniu w Niemczech, produkty Sichert można dziś znaleźć w licznych infrastrukturach na wszystkich kontynentach.

Od ponad 25 lat branża telekomunikacyjna jest głównym obszarem działalności naszej firmy SICHERT oferuje największą i najbardziej elastyczną gamę systemów obudów zewnętrznych do podłączenia światłowodów dla naszych klientów. Nasze rozwiązania są opracowywane w celu dostosowania do wszystkich wiodących systemów producentów w zakresie technologii połączeń światłowodowych.

Berthold Sichert Sp. z o.o Bydgoszcz

W Polsce jesteśmy obecni od 1994 roku, obecnie zatrudniamy ponad 60 pracowników, realizujemy projekty dla klientów z całego świata. Nasze sukcesy to efekt umiejętności zespołu i międzynarodowego doświadczenia firmy.

Dołącz do naszego zespołu!

Szukamy przede wszystkim osób otwartych na nowe wyzwania, zmotywowanych, ceniących sobie pracę w zespole, ale i wychodzących z inicjatywą, zorientowanych na wynik. Nasza firma tworzy środowisko pracy, w którym każda osoba ma znaczący wkład w rozwój procesów kształtujących silną organizację.

Jeśli chcesz wykorzystać swój potencjał do realizacji ciekawych zadań i czujesz, że Twoja wiedza i umiejętności oraz chęci mogłyby przyczynić się do sukcesów i rozwoju to właśnie czekamy na Ciebie – dołącz do procesu rekrutacji złóż aplikację

Rozmowa kwalifikacyjna jest ważnym elementem procesu, przed tym jednak warto się do niej dobrze przygotować.

  • Poznaj nas – postaraj się zebrać jak najwięcej informacji na temat naszej firmy.
  • Zapoznaj się z ogłoszeniem – z ogłoszenia wyczytasz co najmniej kilka pytań, które może zadać Ci rekruter.
  • Poznaj siebie – usystematyzuj informacje o sobie, Twoje sukcesy, doświadczenia….
  • Przed rozmową – zaplanuj na spokojnie dojazd na rozmowę, po co niepotrzebnie stresować się ewentualnym spóźnieniem.

Jeżeli Twoje kompetencję odpowiadają naszym oczekiwaniom i ofercie, zostaniesz zaproszony na rozmowę rekrutacyjną. Opowiesz nam o Sobie, a my przybliżymy Tobie naszą firmę oraz stanowisko na które aplikujesz, przedstawimy Ci ofertę zatrudnienia oraz warunki finansowe, benefity.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)