Dane kontaktowe

BERNER POLSKA Sp. z o.o.

Ul. Puszkarska 7 j
30-644 Kraków
małopolskie, Polska
Telefon: 12 297 62 00
[email protected]

www.berner.pl

NIP: 6792634840

Jak wygląda rekrutacja

Znajdź ogłoszenie na naszej stronie firmowej lub portalu pracuj.pl ogłoszenie, które odpowiada Twoim oczekiwaniom, a następnie odpowiedz na nie, wysyłając swój życiorys i list motywacyjny. Nie znalazłeś oferty, które Cię interesuje? Nic straconego! Wyślij nam swoją aplikację spontaniczną i w dokumentach doprecyzuj, jakie stanowisko Cię interesuje. Odezwiemy się, kiedy uruchomimy odpowiedni proces rekrutacyjny. Dołącz do Berner Polska!

ETAP 1

Dokładnie zapoznajemy się z każdym nadesłanym CV. Spośród nadesłanych aplikacji wybieramy te najbardziej dopasowane do naszych potrzeb i oczekiwań. Pozytywny wynik oznacza, że możesz się spodziewać telefonu od naszego rekrutera, który przeprowadzi z Tobą krótki wywiad o Twoim doświadczeniu, oczekiwaniach i o tym, co właśnie Ciebie czyni wyjątkowym.

ETAP 2

Kolejnym etapem jest rozmowa z potencjalnym przełożonym oraz przedstawicielem działu HR. W trakcie tego spotkania będziemy chcieli Cię bliżej poznać i zobaczyć, czy wzajemnie do siebie pasujemy. To również czas na doprecyzowanie naszych oczekiwań względem siebie i tego, co jesteśmy w stanie wzajemnie sobie zaoferować. Dowiesz się także więcej o naszej firmie i stanowisku. Jeżeli aplikujesz na stanowiska sprzedażowe, to postaramy się, aby spotkanie odbyło się w miejscu jak najbliższym zamieszkaniu naszych kandydatów. Pokaż nam, że jesteś osobą, której szukamy!

ETAP 3

W zależności od stanowiska dalszy etap może przybrać różne formy. Zależy nam, żebyś mógł/mogła poznać i zrozumieć jak najlepiej naszą codzienną pracę i wyzwania, przed którymi stoimy. Dlatego jeżeli aplikujesz na stanowisko przedstawiciela, zaprosimy Cię na jazdę z naszym przedstawicielem – poznasz nasze produkty, kolegów z pracy i klientów  oraz będziesz mógł/mogła skonfrontować swoje wyobrażenia z rzeczywistością. W przypadku innych stanowisk przygotujemy dla Ciebie indywidualny mini assessment center, który odpowiada temu, czego oczekujemy od Ciebie na danym stanowisku.

ETAP 4

W Berner Polska ważni są dla nas ludzie, dlatego wszystkich aplikujących traktujemy z szacunkiem. Bez względu na to, jak potoczą się Twoje losy w procesie rekrutacyjnym, po każdym z etapów otrzymasz od nas informację zwrotną. Liczymy także na feedback z Twojej strony i wypełnienie krótkiej ankiety, do której link Ci prześlemy. Pomóż nam jeszcze lepiej rekrutować przyszłych ekspertów z pasją!

ETAP 5

Jeżeli wspólnie zdecydujemy, że Berner jest miejscem, z którym chcesz się związać na lata i rozwijać swoją karierę – otrzymasz od nas ofertę pracy. Od tego momentu będziemy w kontakcie, aby przygotować Cię do rozpoczęcia pracy i zaplanować Twoje wdrożenie. Witamy na pokładzie ekspertów z pasją!