Dane kontaktowe

BERNER POLSKA Sp. z o.o.

Ul. Puszkarska 7 j
30-644 Kraków
małopolskie, Polska
Telefon: 12 297 62 00
[email protected]

www.berner.pl

NIP: 6792634840

Benefity

Damy ci narzędzia,

… aby wiedzieć, że Berner to dobry wybór!

Zapewniamy wartości i stabilność charakterystyczne dla przedsiębiorstwa rodzinnego. Pracę rozpoczniesz na jasnych zasadach podpisując pierwszego dnia umowę o pracę i otrzymując klarowne zasady wynagradzania. Jednocześnie już dziś stawiamy czoła przyszłym wyzwaniom – satysfakcja klientów i cyfryzacja są naszymi priorytetami. Dołącz do nas i weź udział w tym unikalnym procesie transformacji, a poprzez swoje sukcesy stwórz fundamenty dla Twojego i naszego dalszego rozwoju.

… aby czuć się zdrowo i bezpiecznie

Jako pracodawca współfinansujemy prywatną opiekę medyczną. Uzyskasz dostęp do ponad 30 specjalistów bez skierowania oraz do bogatego pakietu badań. Opieką medyczną możesz objąć także swoich najbliższych. Dajemy Ci również możliwość skorzystania z dobrowolnego ubezpieczenia grupowego, które gwarantuje pomoc finansową w chwili, kiedy jej najbardziej potrzebujesz.

… aby trzymać formę

Dbamy nie tylko o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo, ale wspieramy Cię również w utrzymaniu dobrej kondycji i rozwoju sprawności fizycznej poprzez współfinansowanie karnetu sportowego.

… aby rozwijać talent

Dajemy możliwości rozwoju poprzez zapewnienie szkoleń produktowych i specjalistycznych. Dzięki pracy w Berner Polska podniesiesz swoje kompetencje i wzbogacisz doświadczenie zawodowe. Będziesz mieć możliwość poznania nowych gałęzi rynku, pozyskiwania nowych klientów i rozwoju swojego rynku. Twój rozwój to dla nas umiejętność wprowadzania nowych produktów oraz rozszerzania współpracy z klientami. Promujemy awanse wewnętrzne, dlatego w ramach struktur Bernera będziesz mieć możliwość rozwoju swoich predyspozycji w wewnętrznym programie rozwojowym, który przygotuje Cię do objęcia stanowisk związanych z zarządzaniem.

… aby dobrze wykonywać swoją pracę

Niezależnie od tego, na jakie stanowisko do nas dołączysz, czekają na Ciebie odpowiednie narzędzia pracy. Jeżeli będziesz pracować w terenie, możesz liczyć na samochód osobowy, którego standard będzie się zwiększał wraz z Twoimi wynikami, tablet z aplikacją ułatwiającą pracę w terenie, smartfon i narzędzia marketingowe. Możesz także używać narzędzi do celów prywatnych oraz wykupić je po preferencyjnych cenach. Z kolei w naszym nowym biurze i magazynie czeka na Ciebie wspólna przestrzeń do relaksu i świeże owoce.

… aby wrzucić na luz

Dobra atmosfera jest dla nas bardzo ważna, zwłaszcza że pracujemy na terenie całej Polski. Organizujemy regularne spotkania, podczas których dzielimy się wiedzą i sukcesami, ale także przynajmniej raz w roku każdy zespół ma okazję zorganizować dla siebie imprezę integracyjną. Wspólnie hucznie świętujemy jubileusze firmowe!