Dane kontaktowe

BERNER POLSKA Sp. z o.o.

Ul. Puszkarska 7 j
30-644 Kraków
małopolskie, Polska
Telefon: 12 297 62 00
[email protected]

www.berner.pl

NIP: 6792634840

Berner. Eksperci z pasją!

Rozumiemy potrzeby naszych klientów i jesteśmy dla nich nie tylko dostawcą, ale przede wszystkim partnerem, który udziela wsparcia i porad. Jest to możliwe dzięki naszym pracownikom. „Eksperci z pasją” to sposób, w jaki ludzie pracują w Berner. Połączenie wiedzy z entuzjazmem to cecha naszych pracowników. Marka Berner od ponad 60 lat oznacza niezawodność, bezpieczeństwo, partnerstwo oraz indywidualne doradztwo.

Zarabiaj z pasją. Zarabiaj na pasji!

Berner specjalizuje się w sprzedaży bezpośredniej produktów z branży motoryzacyjnej, przemysłowej i budowlanej. Jesteśmy ekspertami dla ekspertów. Nasi klienci chcą współpracować z ludźmi, których cenią za profesjonalizm i pozytywną energię, i do których wiedzy mają zaufanie. Dlatego w Berner cenimy pasjonatów, którzy chętnie dzielą się wiedzą ekspercką, którzy swoją pasją zarażają zespół i klientów. 

Pasjonaci w cenie

Nasze produkty są wysokiej jakości i cieszą się zaufaniem klientów, ale nawet najlepsze produkty nie sprzedają się same – na sukces Bernera składa się suma pasji i wiedzy eksperckiej naszych pracowników.  Doceniamy i tworzymy atmosferę dzielenia się sukcesami oraz kulturę zwycięzców. Podkreślamy, chwalimy i nagradzamy sukcesy pracowników na dorocznych spotkaniach, a także w mediach społecznościowych i wewnętrznych kanałach komunikacyjnych. W Berner każdy jest ważny dla sukcesu firmy.

Eksperci z pasją stale się rozwijają!

Nic tak nie pomaga w rozwoju człowieka, jak zainteresowania i pasja, a chcąc być prawdziwym ekspertem stale trzeba pogłębiać swoją wiedzę. Chcemy, żeby nasi pracownicy byli coraz lepszymi ekspertami, dlatego zapewniamy im odpowiednie szkolenia, a także narzędzia pracy i ścieżki rozwoju. Każdy w Berner może rozwijać swoje pasje i poszerzać wiedzę, żeby dzielić się nimi z klientami i współpracownikami. Twój rozwój to także zdobywanie nowych klientów, poszerzanie gałęzi sprzedaży oraz wprowadzanie na rynek nowych produktów.

Kogo szukamy?

Stawiamy na wartości i stabilność. Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy do tej pory, ale wciąż czujemy głód sukcesu. Wyznaczamy sobie ambitne cele, ale nie zapominamy o odpowiedzialnym postępowaniu. Budujemy kontakty, a przy tym jesteśmy uczciwi i wiarygodni. Myślisz podobnie?

Jeżeli posiadasz wiedzę i doświadczenie, będziesz mógł je u nas wykorzystać, a jeżeli dopiero zaczynasz rozwijać się w tym kierunku damy Ci odpowiednie wskazówki jak stać się ekspertem. Szukamy osób otwartych na pogłębianie swojej wiedzy, pełnych energii i zaangażowania, lubiących swoją pracę. A przede wszystkim osób, które dadzą się zarazić naszą pasją! Jeśli jesteś ekspertem z pasją lub chcesz nim zostać – dołącz do Berner Polska!

Ostatnie wpisy dla Berner Polska Sp. z o.o.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (7)