Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Bergman Engineering Sp. z o.o.

L. Petrażyckiego 57
52-434 Wrocław

NIP: 8971777327

Łączymy specjalistów, rekrutujemy inżynierów.

W Bergman Engineering zajmujemy się rekrutacją inżynierów i kontraktingiem. Tworzymy więzi, które trwają długie lata. Jesteśmy największym dostawcą inżynierów kontraktowych do przemysłu w Polsce. Realizujemy również projekty inżynierskie dla klientów w Europie. Swoje kompetencje rozwijamy głównie w branży motoryzacyjnej, lotniczej i automatyce przemysłowej. Realizujemy również projekty dla firm budowlanych i konstrukcyjnych. 

Jak działamy?

Trafiasz pod skrzydła naszych rekruterek i nie musisz się więcej martwić o pracę.  Znajdziemy dla Ciebie kontrakt lub etat dopasowany do Twoich oczekiwań i kwalifikacji. Dzięki partnerskim relacjom z firmami mamy dostęp do stanowisk i zleceń, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Czekają na Ciebie nowe doświadczenia i lepsze pieniądze.

Dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb. Działamy szybko, rozpoznajemy kompetencje, doceniamy talent i możliwości, znajdujemy idealne stanowisko, załatwiamy wszystkie formalności. Mamy dla Ciebie pracę, której potrzebujesz!

Garść faktów, dzięki którym poznasz nas lepiej!

  • 9 lat doświadczenia na rynku
  • Ponad 200 zadowolonych klientów
  • Nasi inżynierowie pracują przy projektach realizowanych dla klientów m.in. z branży automotive, lotniczej, FMCG, automatyki przemysłowej, a także budowlanej. Mają możliwość uczestniczenia w projektach prestiżowych związanych chociażby z produkcją akumulatorów do samochodów elektrycznych, budową silników samolotowych czy konstruowaniem nowych modeli samochodów;
  • Ponad 1500 zrealizowanych procesów rekrutacyjnych
  • W 91% nasi kandydaci odpowiadają wymaganiom klientom

Biuro Bergman Engineering

Większość rozmów z kandydatami przeprowadzamy w sieci, ale pamiętaj, nasze biuro jest zawsze dla Ciebie otwarte! Znajdziesz je w cichej i spokojnej dzielnicy Wrocławia, na Oporowie. Otoczony zielenią dom z altanką w ogrodzie to miejsce, w którym możesz z nami w spokoju napić się kawy i porozmawiać o ofercie pracy, która Cię interesuje.

Budujemy partnerskie relacje między specjalistami z różnych branż. O wiele przyjemniej jest je budować w miejscu otoczonym zielenią.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (58)