Dane kontaktowe

Benefit Systems S.A.

Plac Europejski 2
00-844 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 8361676510

ETAP 1

Nie pękaj, aplikuj!

Aplikowanie – na wszystkie aktualne oferty pracy możesz złożyć swoją aplikację online poprzez wypełnienie formularza i załączenie dokumentów aplikacyjnych. Otrzymasz od nas potwierdzenie dostarczenia swojej aplikacji.

ETAP 2

Pokaż się z najlepszej strony

Selekcja – następnym krokiem jest wybieranie kandydatów do kolejnych etapów rekrutacji. Podczas selekcji na podstawie CV zwrócimy uwagę na Twoje doświadczenie oraz kompetencje i umiejętności potrzebne na danym stanowisku. Po dokonaniu selekcji otrzymasz decyzję – jest to albo zaproszenie do kolejnego etapu jakim będzie wywiad telefoniczny, spotkanie rekrutacyjne lub informacja z podziękowaniem za udział w procesie.

ETAP 3

Porozmawiaj z nami

Wywiad telefoniczny – którego celem jest uzupełnienie informacji zawartych w CV oraz w wypełnionym formularzu. Jest to też czas, żeby dowiedzieć się czegoś więcej o stanowisku, na które została złożona aplikacja. Wywiad telefoniczny trwa od 10 do 30 minut. Weryfikacja podstawowych informacji pozwala zaoszczędzić Twój czas i wybrać najbardziej odpowiednie kandydatury do kolejnego etapu.

ETAP 4

Przybij piątkę z bezpośrednim przełożonym

Dalsze etapy procesu rekrutacyjnego będą uzależnione od stanowiska i zespołu, do którego została złożona aplikacja. 

Niezależnie od stanowiska zaprosimy Cię do udziału w spotkaniu z bezpośrednim przełożonym, w którym zazwyczaj uczestniczy także przedstawiciel Działu HR. Rozmowa zazwyczaj trwa około 60 minut. W wybranych rekrutacjach możemy zaprosić Cię również do spotkania z przedstawicielami zespołu, do którego prowadzona jest rekrutacja.

W zależności od stanowiska, na które rekrutujemy, możesz zostać poproszony o udział w testach sprawdzających wiedzę, bądź umiejętność z określonego obszaru. Przykładowe zadania dodatkowe to np. test wiedzy, test MS Excel, symulacja rozmowy z klientem, przygotowanie i przedstawienie prezentacji.

ETAP 5

Nie poddawaj się przed metą

Finalne spotkanie, w którym bierze udział osoba zarządzająca danym obszarem. Rozmowa trwa krócej (około pół godziny) i jej rezultatem jest decyzja, którą wspólnie podejmują osoby biorące udział we wszystkich etapach rekrutacji.

ETAP 6

Zapoznaj się z wynikiem

Najbardziej wyczekiwanym przez kandydatów i Benefit Systems etapem jest decyzja o zatrudnieniu. Pozytywnym rezultatem rozmów jest list intencyjny, który jest przedstawiany przez Dział HR – zawiera on szczegółowe informacje odnośnie zatrudnienia. Po zaakceptowaniu oferty, kandydat jest witany na pokładzie firmy w pierwszym możliwym terminie.

ETAP 7

Dołącz do drużyny BS!

Jako nowy pracownik weźmiesz udział w szkoleniu onboardingowym. Jest to doskonała okazja, aby dowiedzieć się czegoś więcej o firmie oraz poznać osoby zarządzające. Kolejnym krokiem są szkolenia wdrożeniowe z udziałem bezpośredniego przełożonego i współpracowników.