Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Belma Accessories Systems Sp. z o.o.

Łochowska 69
86-005 Białe Błota
kujawsko-pomorskie, Polska

NIP: 5542451581

POZNAJMY SIĘ

Od blisko 20 lat dążymy do perfekcji, aby nasze produkty sprawdzały się w najbardziej ekstremalnych warunkach: 50-stopniowym upale, w czasie permanentnych ulew czy na pustyni.

Jesteśmy firmą technologiczną, której wyrobami są konstrukcje metalowe i konfekcja wiązek kablowych do zastosowania w różnych branżach: energia wiatrowa, energia słoneczna, automatyka przemysłowa, elektronika, medycyna, branża spożywcza, etc. Eksport do kluczowych europejskich firm stanowi 90% naszej działalności. Rozbudowany park technologiczny, wypracowane know-how i wyspecjalizowany zespół pracowników pozwala nam na współpracę z zagranicznymi kontrahentami na najwyższym poziomie.

Stworzyliśmy w Bydgoszczy zaawansowane centrum nowoczesnej technologii na skalę europejską.

NASZE WARTOŚCI

SPOŁECZNIE ODPOWIEDZIALNI

Chcąc wpisać się w lokalne środowisko i podkreślając swój kujawsko-pomorski rodowód, od lat wspieramy różnego typu akcje charytatywne, wydarzenia kulturalne i sportowe, motywujemy pracowników do aktywnego i zdrowego trybu życia. Chcemy czynnie uczestniczyć w życiu miasta i regionu.

Chętnie udzielamy wsparcia wydarzeniom ukierunkowanym na zwiększanie bezpieczeństwa życia i zdrowia, które wzmacniają pozytywne postawy i zachowania oraz sprzyjają polepszaniu warunków życia. Bezpieczeństwo i higiena pracy to dla nas cel nadrzędny. Organizujemy ćwiczenia przeciwpożarowe z udziałem PSP, propagujemy działania prozdrowotne spotykając się cyklicznie na DNIACH BHP dedykowanych pracownikom i ich rodzinom.

DOŁĄCZ DO NAS!

Podstawa naszego sukcesu leży w rękach naszych pracowników, dlatego dbamy o rozwój każdego z nich. Co roku liczba zatrudnienia wzrasta, co świadczy o ciągłym rozwoju firmy i jej niegasnącym potencjale.

Szkolenie pracowników jest w firmie Belma AS Sp. z o.o. procesem przemyślanym i nieprzypadkowym. Naszym celem jest nie tylko poprawa wydajności i efektywności pracy, ale przede wszystkim działanie na rzecz samego pracownika, który zyskuje wiedzę i zakres informacji do wykorzystania nie tylko na obecnym stanowisku pracy, ale w toku przyszłej kariery zawodowej.

Ponadto, stawiamy na młodych i ambitnych studentów; organizujemy liczne staże i praktyki umożliwiające konstruktywne wykorzystanie wiedzy zdobytej na studiach oraz profesjonalny start w życie zawodowe.

Wierzymy, że praca z nami to dobry i pewny krok w przyszłość, zwłaszcza dla tych, którzy w pracy upatrują więcej niż tylko stałe godziny pracy i powtarzalność obowiązków. Czekamy na wszystkich ambitnych, kreatywnych i pełnych zapału!

KORZYŚCI DLA CIEBIE:

  • Bezpieczeństwo i stabilność pracy
  • Wsparcie Trenera w pierwszych tygodniach pracy
  • Możliwość rozwoju i awansu: szkolenia specjalistyczne, udział w projektach i warsztatach, kursy językowe
  • Rozbudowany system motywacyjny
  • Wynagrodzenie zawsze na czas
  • Spokojna głowa na urlopie
  • Miła atmosfera pracy w profesjonalnym zespole
  • Praca w jednej z najnowocześniejszych firm w Polsce
  • Rozbudowany pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna PZU, wysokie świadczenia świąteczne, dofinansowanie do posiłków we własnej stołówce, bilety do kina i inne

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)