Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

BEKO S.A.

Puławska 366
02-819 Warszawa

O NAS

Jesteśmy jedną z najlepszych marek AGD na świecie!

Jesteśmy też najczęściej wybieranym przez konsumentów producentem AGD w Polsce!

Gościmy w domach milionów Polaków i dokładamy wszelkich starań, aby gotowanie i sprzątanie było przyjemnością. Stawiamy na komfort życia, zdrowie i ekologię – opracowujemy najnowsze technologie, które pozwalają użytkownikom sprzętów Beko osiągać najlepsze rezultaty w krótkim czasie, przy niskim zużyciu wody i energii.

Docieramy do klientów w ponad 140 krajach na świecie i jesteśmy drugim największym producentem AGD w Europie. Skupiamy w swoich strukturach ludzi z pasją, którzy lubią wyzwania i razem tworzą zgrany zespół.

Tworzymy nowoczesne i przyjazne środowisko, w którym codzienna praca staje się przyjemnością. Stwarzamy możliwości rozwoju i doceniamy starania naszych pracowników. Chcesz się przekonać? Dołącz do nas!

NASZA MISJA

To dostarczanie najwyższej klasy, nowoczesnych technologii, które zmieniają oblicze domowej codzienności i są odpowiedzią na realne potrzeby użytkowników. Naszym priorytetem jest satysfakcja klientów z zakupu AGD Beko – od korzystnej relacji jakości do ceny, poprzez łatwość i przyjemność użytkowania, aż po atrakcyjny design w wielu wariantach stylistycznych. Co więcej, wszystkie urządzenia Beko powstają z zachowaniem troski o środowisko naturalne i w zgodzie z normą ISO 14001.

AGD Beko to synonim funkcjonalności, energooszczędności i światowych technologii w przystępnej cenie. Zostaliśmy wyróżnieni m.in. nagrodą konsumentów „DOBRY PRODUKT” za najlepsze zmywarki i kuchenki czy JAKOŚĆ ROKU przyznaną za gamę produktów wolnostojących.

DOŁĄCZ DO NAS

BEKO NA ŚWIECIE

Beko S.A. należy do globalnego koncernu Arçelik A.Ş. – producenta AGD, RTV oraz klimatyzatorów, będącego numerem 1 w Turcji.

W Polsce Beko S.A. istnieje od 1998 roku – oferuje szeroką gamę sprzętów małego i dużego AGD. Od roku 2015 – lider rynkowy.

Beko na świecie to ponad 30,000 pracowników dbających o spełnienie oczekiwań klientów, 18 fabryk w 7 krajach (działających w oparciu o standardy ISO 9001 oraz ISO 14001) i 33 biura sprzedaży i marketingu.

DOŁĄCZ DO NAS!

Pracuj w nowoczesnym i przyjaznym zespole, który pozwoli Ci rozwinąć skrzydła w gronie specjalistów i pasjonatów innowacji technologicznych. Razem z Beko ulepszaj codzienność milionów użytkowników sprzętu AGD w Polsce. Dołącz do firmy, w której docenia się starania i zaangażowanie pracowników.

Kogo szukamy? Osób dynamicznych, ciekawych świata, otwartych na nowe wyzwania. Profesjonalistów z pasją, którzy dobrze odnajdują się zarówno w samodzielnych zadaniach, jak i w zespole.  

Sprawdź nasze aktualne oferty i poznaj nas bliżej.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)