Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Beiersdorf Manufacturing Poznań Sp. z o.o.

Gnieźnieńska 32
61-021 Poznań

NIP: 7822446814

Poznaj nas

Beiersdorf Manufacturing Poznań to zgrany zespół ok 500 pracowników, w których potencjał głęboko wierzymy i wspieramy ich wszechstronny rozwój. Jesteśmy firmą produkcyjną - najnowsze technologie, urządzenia i systemy zapewniają, że każdy kosmetyk wyprodukowany w naszej fabryce, to kosmetyk najwyższej jakości. Około 90 procent z nich eksportujemy do ponad 30 krajów na całym świecie.

W związku ze strategicznym rozwojem i rozbudową centrum produkcyjnego, poszukujemy pracowników otwartych na doświadczenia w międzynarodowej organizacji. Obecnie planowana inwestycja zakłada rozwój infrastruktury i innowacji, a co za tym idzie nowe hale produkcyjne, nowoczesne budynki techniczne oraz magazyn wysokiego składowania.


Misja i wizja

Z dumą i pasją, jako jeden zespół współtworzymy jakość ponadczasowych marek NIVEA i Eucerin.

Wyróżnia nas efektywność i innowacyjność. Jesteśmy wiarygodnym partnerem dla naszych klientów.

Łącząc zaangażowanie, kompetencje oraz szacunek do człowieka i środowiska, tworzymy bezpieczne i przyjazne miejsce pracy w sercu Wielkopolski.

Nasza Wizja to 5 obszarów, określonych przez KPI:

  • Kultura bezpieczeństwa
  • Zaangażowanie
  • Efektywność
  • Jakość
  • Innowacyjność i ciągła nauka

Nad każdym z tych obszarów nieustannie pracujemy, aby rozwijać się oraz skutecznie realizować naszą strategię.

Nasz Cel

Care Beyond Skin określa, dlaczego funkcjonujemy. Jest naszym fundamentalnym powodem istnienia. Naszym DNA i swego rodzaju śladem, który chcemy po sobie pozostawić w świecie. To troska nie tylko o skórę, ale również o pracowników, środowisko, czy lokalną społeczność. Cel Care Beyond Skin skonstruowany został poprzez połączenie naszej historii i wizji przyszłości.

Nasze Wartości

Nasze wartości odpowiadają na pytanie JAK działamy i jakimi wzorcami się kierujemy. Wartości są podstawą naszej wizji, misji i celów oraz swoistym drogowskazem, w jaką stronę kierujemy swoje działania.

Co nas wyróżnia?

  • Zgrana Ekipa! to zdecydowanie w niej tkwi nasza siła. Odnosimy się do siebie z szacunkiem, wzajemnie wspieramy, a także wspólnie świętujemy sukcesy.
  • Wiemy, co Jest Ważne, dlatego wiążemy się z ludźmi na dłużej. Dbamy o bezpieczeństwo, troszczymy się o zdrowie pracowników i ich rodzin. Razem działamy też na rzecz innych.
  • Stale się rozwijamy i nieustannie Promujemy podejmowanie wyzwań. Ufamy sobie, dlatego wyznaczamy ambitne zadania. Zachęcamy do samodzielności, ale i rozumiemy, że każdy ma prawo do błędu.
  • Oferujemy benefity na okrągło! Wynagrodzenia przewyższające rynkową średnią, premię roczną uzależnioną od wyników oraz wiele dodatkowych benefitów.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (5)