Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Bega Gruppe

Poznańska 113A
62-052 Komorniki
wielkopolskie, Polska

www.bega-gruppe.de

Kim Jesteśmy?

Grupa BEGA jest największym niemieckim dostawcą mebli do samodzielnego montażu, dedykowanych dla wielkopowierzchniowych sklepów samoobsługowych, jak również dla handlu konwencjonalnego.  Oferowane produkty przeznaczone są dla osób poszukujących nowoczesnego designu jak i wysokiej jakości mebli.

W skład Grupy Bega wchodzi trzynaście spółek podsiadających wyspecjalizowaną ofertę w swojej kategorii asortymentowej. Celem grupy jest osiągnięcie i utrzymanie pozycji lidera rynku dla każdego z segmentów swoich produktów. Grupa zatrudnia około 230 pracowników, a jej roczny obrót to ponad 400 mln Euro.

Fakt posiadania przez Grupę Bega własnych spółek nie tylko w Niemczech, ale także w Polsce i Rumunii oraz przedstawicielstwa handlowe na Białorusi, Ukrainie i w Bośni,  jest gwarancją doskonałych kontaktów z dostawcami. Grupa Bega sprowadza meble głównie z Europy Wschodniej. Największym jednak dostawcą dla Grupy jest Polska.

Menadżerowie Grupy Bega mają kilkadziesiąt lat doświadczenia w zakresie importu mebli.

W Lügde w Niemczech, głównej siedzibie spółek Grupy Bega zlokalizowane jest własne, nowoczesne centrum wystawiennicze o powierzchni 10.000 m2, które jest stale otwarte, a Goście z branży meblowej są tam zawsze mile widziani. Trzy razy do roku odbywają się dni targowe, podczas których wszystkie spółki Grupy Bega prezentują swój aktualny asortyment. Targi odbywają się w następujących terminach: na początku lutego, jako alternatywa dla targów meblowych w Kolonii, a w maju i we wrześniu równolegle do targów MOW.

Podstawą sukcesu Grupy Bega są długoterminowe umowy o współpracy zawarte z największymi producentami w krajach będących głównymi dostawcami oraz transakcje handlowe zawierane przy minimalnych kosztach i przy zachowaniu optymalnych rozwiązań logistycznych. Stworzony dla wszystkich spółek Grupy Bega Dział Obsługi Klienta i zarządzania jakością pomaga monitorować wprowadzane na rynek nowe produkty zapewniając ciągle pozostającą na wysokim poziomie jakość, jak też szybką i sprawną dostawę i obsługę reklamacji.

Benefity

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)