Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

BEES sp. z o.o.

Kopanina 34
60-105 Poznań

NIP: 7792502582

Rekrutacja

Nasze procesy rekrutacyjne to nie egzamin, ani przesłuchanie. Zdajemy sobie sprawę, że często spotkanie z rekruterem bywa stresujące, dlatego chcemy zadbać o Twój komfort i stworzyć przyjazne warunki do spotkań. Świadomie budujemy naszą kulturę organizacyjną oraz dobieramy członków zespołów -szczególnie dbamy o atmosferę, dlatego zależy nam, żeby dołączyły do nas osoby, którym również przyświeca taka idea. Chcemy Cię poznać! I chcemy żebyś Ty poznał nas, wysyłając swoje CV będziesz miał okazję porozmawiać z Kasią, Natalią lub Weroniką. Do zobaczenia! 😊

ETAP 1

Aplikacja

Jeśli któraś z naszych ofert wydała Ci się szczególnie atrakcyjna i chciałbyś  zmierzyć się z zadaniami, jakie czekają, na wybranym przez Ciebie stanowisku -wypełnij krótki formularz aplikacyjny i prześlij nam swoje CV. Pamiętaj aby zawrzeć w nim aktualne dane kontaktowe. Nie zapomnij również wspomnieć w CV o swoich dotychczasowych osiągnięciach, ukończonych szkoleniach oraz zdobytych umiejętnościach.

ETAP 2

Selekcja

Twoja aplikacja zostanie przeanalizowana przez Zespół HR i skonsultowana z managerem zespołu do którego chcesz dołączysz. Jeżeli spełniasz wyznaczone w ogłoszeniu wymagania, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i wspólnie ustalimy dogodny termin na spotkanie. Niektóre stanowiska jeszcze przed spotkaniem wymagają wykonania zadania rekrutacyjnego – zanim poprosimy Cię o jego wykonanie, dostaniesz szczegółowe instrukcje.

ETAP 3

Spotkanie

Jest to etap, w którym się poznajemy. Czasami zdarza się, że rozmowa jest dwuetapowa. Zazwyczaj biorą w niej udział rekruter oraz osoba, do zespołu której masz dołączyć. Pamiętaj, nie prowadzimy tu przesłuchania -jesteśmy ciekawi każdego z kandydatów, dlatego zapytamy o Twoje doświadczenia, oczekiwania, osiągnięcia i motywację. Nigdy nie pozostajemy dłużni, dlatego chętnie również opowiadamy o naszej działalności oraz wyzwaniach, jakie czekają na wybranym przez Ciebie stanowisku.

  • Staramy się być elastyczni jeśli chodzi o godziny spotkań -wspólnie z Tobą ustalamy komfortowy termin;
  • Szanujemy Twój czas -staramy się, aby spotkania nie trwały dłużej niż 40min.

ETAP 4

Wybór kandydata

Dbamy, aby Kandydaci biorący udział w naszych procesach mieli tylko pozytywny Candidate Experience, dlatego w ustalonym terminie otrzymasz informację zwrotną - nawet jeśli nie uda nam się podjąć współpracy.

ETAP 5

Wdrożenie

Osoby, którym zdecydujemy się złożyć ofertę współpracy, mogą liczyć na nasze pełne wsparcie w procesie zatrudnienia. Otrzymasz od nas pakiet informacji dotyczących samego zatrudnienia, jak i procesu wdrożenia. Wiemy, że wiele pytań pojawia się, kiedy emocje już opadną, dlatego kiedy tylko będziesz tego potrzebował, możesz liczyć na naszą pomoc.

Onboarding

Pierwsze dni to zwykle zupełnie nowa rzeczywistość. Chaos i zamieszanie to stali towarzysze pierwszych tygodni Twojej nowej przygody. Dbamy o to, aby aklimatyzacja w nowym miejscu była całkowicie przyjazna, dlatego:

  • Jeszcze przed pierwszym dniem pracy otrzymasz od nas maila ze szczegółowym harmonogramem pierwszego dnia;
  • W dniu zatrudnienia zaprosimy Cię na spotkanie, gdzie opowiemy Ci nieco więcej o naszej organizacji;
  • Po dopełnieniu wszelkich formalności oraz odebraniu sprzętu, czeka Cię spotkanie z Przełożonym;
  • Kolejnym krokiem będzie poznanie zespołu, a później pozostałych działów firmowych.

Mamy nadzieję, że jesteś gotowy na naszą wspólną przygodę 😊