Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

BEES sp. z o.o.

Kopanina 34
60-105 Poznań

NIP: 7792502582

PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA

Aby dbanie o zdrowie stało się prostsze, oferujemy naszym pracownikom oraz ich rodzinom możliwość skorzystania z bogatego pakietu medycznego.

KARTA MULTISPORT

Pracujemy głównie umysłowo, dlatego zależy nam, aby zadbać również o kondycję fizyczną. W szerokiej ofercie Multisport Plus każdy znajdzie odpowiednią formę aktywności.

UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE

Zapewniamy naszym pracownikom oraz ich rodzinom bezpieczeństwo finansowe w nieprzewidzianych sytuacjach, oferując możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

REFUNDACJA OKULARÓW ORAZ SOCZEWEK

Jako nasz pracownik masz możliwość skorzystania z dofinansowania do zakupu okularów bądź szkieł kontaktowych.

PROGRAM REKOMENDACJI PRACOWNICZYCH

Największym zaufaniem darzymy naszych pracowników -dlatego, za skuteczną rekomendację znajomego na stanowisko objęte wakatem -przewidziana jest dodatkowa gratyfikacja finansowa.

ELASTYCZNY CZAS PRACY

Dla tych, którzy lubią pospać i dla tych, którzy są rannymi ptaszkami; dla zabieganych rodziców i kierowców tkwiących w korkach; dla mnie i dla Ciebie -podeszliśmy elastycznie do czasu pracy, zacznij wygodnie między 6-9.

MOŻLIWOŚĆ PRACY ZDALNEJ

Bywają takie dni, kiedy każdy z nas potrzebuje na chwilę opuścić biuro. Wierzymy, że najlepsze efekty osiągamy w sytuacji równowagi pomiędzy życiem zawodowym, a prywatnym. Dlatego możesz u nas liczyć na uzyskanie możliwości pracy zdalnej na stanowiskach, gdzie jest to możliwe.

LUNCH W PRACY

W biurowcu znajduje się bistro, które codziennie serwuje pyszne i ciepłe posiłki -wzięliśmy sobie do serca maksymę „człowiek głodny to człowiek zły” i aby zadbać o Twoją dobrą energię, dofinansowujemy posiłki.

Imprezy i Wydarzenia firmowe

Od czasu do czasu każdy z nas potrzebuje wziąć głęboki oddech i nabrać dystansu. Czas spędzony poza pracą pozwala nam się lepiej poznać, nawiązać ciekawe relacje i tworzyć jeszcze bardziej zgrany team. Wspólnie również bierzemy udział w ciekawych konkursach i angażujemy się w działania employerbrandingowe.

parking i miejsce dla rowerów

Czas nagli, a Ty w pośpiechu szukasz miejsca parkingowego, za które przyjdzie Ci zapłacić krocie? Nie z nami! Pod biurowcem znajdziesz bezpłatny parking dla zmotoryzowanych oraz rowerzystów.

upominki da pracowników

Lubimy sprawiać radość i okazywać wdzięczność, dlatego w wyjątkowych momentach możesz liczyć na upominek.