Dane kontaktowe

BEAUTICA

Aleja Kościuszki 120
90-446 Łódź
łódzkie, Polska

NIP: 7282479855

Beautica to firma z branży kosmetycznej, która istnieje na rynku od 2002 roku. Posiada w swoim portfolio marki SPN Nails Professional i NaiLac, cenione i uznane przez profesjonalistów z branży nails & SPA.

SPN Nails Professional

Beautica, jako właściciel marki SPN Nails Professional zyskała największą popularność, jako producent innowacyjnych hybryd opartych na żywicy silikonowej – łagodnych dla płytki paznokci, elastycznych i diametralnie różnym od popularnych „gel polish”, które jako produkty oparte na żelu są mniej komfortowe w noszeniu i błędnie sprzedawane pod nazwą „hybrydy”.

Dziś SPN Nails Professional ma nie tylko ponad 300 różnych kolorów lakierów hybrydowych, ale i kompleksową ofertę produktów do przedłużania paznokci każdą metodą. Począwszy od  metody akrylowej, poprzez metodę żelową, aż do rewolucyjnego systemu Acryl-O!-Gel, który został skonstruowany w idealnych proporcjach akrylu do żelu - 50%/50.

SPN Nails Professional to również bogata oferta pielęgnujących kosmetyków SPA - balsamów, żeli pod prysznic, peelingów oraz oliwek do skórek paznokci, nasyconych wyrazistymi molekułami nut zapachowych oraz świec perfumowanych z eko-wosku sojowego.

NaiLac

W 2016 roku do portfolio Grupy Beautica dołączyła marka NaiLac. Idea od początku jej istnienia była prosta – maksymalnie ułatwić wykonywanie manicure hybrydowego tysiącom z nas, które nie zajmują się profesjonalną stylizacją paznokci. Marka NaiLac od początku kieruje się trzema najważniejszymi zasadami: łatwość użytkowania, brak szkodliwych substancji i szacunek do zwierząt (cruelty-free). Skład lakierów NaiLac opracowano z myślą o osobach, które mają skłonności do alergii, delikatną skórę i bardzo wysokie wymagania. 

Beautica dziś

Dzisiejsza Grupa Beautica to nie tylko producent marek SPN Nails Professional i NaiLac, ale i Akademia Szkoleń dla przyszłych stylistów oraz miejsce, w którym rodzą się najpiękniejsze pomysły na rozwój. Już niedługo do portfolio firmy dołączy marka rzęs Beautica Lashes, nad którą prace trwają od dwóch lat. „Ewolucja, a nie rewolucja” – to hasło przyświeca każdego dnia pracy wszystkich osób, a jest ich stacjonarnie ponad sto tylko w samej Łodzi.

Dołącz do nas, rozwijaj się z nami!