Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

BDO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

ul. Postępu 12
02-676 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 543 16 00
[email protected]

www.bdo.pl

NIP: 108-000-42-12

O nas

BDO to jedna z wiodących, międzynarodowych firm audytorsko-doradczych. Na polskim rynku jest obecna od 1991 roku. W tym czasie Eksperci BDO aktywnie uczestniczą w rozwoju rynku kapitałowego w Polsce. Przez te lata staramy się odpowiadać na zmieniające się potrzeby Klientów, dopasowując naszą ofertę do realiów gospodarczych oraz specyfiki każdego przedsiębiorstwa.

Kluczem do satysfakcji Klientów jest jakość i profesjonalizm naszych usług. Potwierdza to liczne grono firm, które nieustająco ceni sobie współpracę z nami. Swoim zaufaniem obdarzyły nas zarówno największe przedsiębiorstwa z kapitałem krajowym, jak i zagranicznym, a także średnie firmy polskie i międzynarodowe, firmy rodzinne, spółki giełdowe oraz instytucje finansowe. 

Klienci cenią w nas także odwagę do podejmowania wyzwań. Bez tego nie jest przecież możliwy ani rozwój naszych Klientów, ani nas samych. Wśród działań zakończonych sukcesem możemy wymienić chociażby przeprowadzenie pierwszych w Polsce prywatyzacji, w tym uczestnictwo
w prywatyzacji KGHM. Braliśmy również udział we wprowadzaniu na parkiet pierwszych spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Przygotowaliśmy pierwszy w Polsce prospekt emisyjny, a także pierwszy w Polsce prospekt przygotowany według standardów UE.

Prowadzenie kilkuset projektów rocznie pozwoliło nam na zebranie wiedzy i doświadczeń, których nie zatrzymujemy dla siebie. Chętnie dzielimy się wiedzą z Klientami, realizując liczne przedsięwzięcia szkoleniowe, a także organizując własne konferencje i spotkania biznesowe. Ten unikalny aspekt naszej działalności prowadzony w myśl zasady: „Od praktyka do praktyka” sprawia, że corocznie uczestnikami szkoleń i konferencji BDO jest ponad 10 tys. osób.

BDO w liczbach

Nasze Biura

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (17)