Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k

Postępu 12
02-676 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 543 16 00
Fax: +48 22 543 16 01
[email protected]

www.bdo.pl/pl-pl/home-pl

NIP: 108-000-42-12

Drodzy Kandydaci,

Chcielibyśmy przybliżyć Wam, jak w czasie pandemii odbywają się rekrutacje w BDO.

Po pierwsze wszystkie projekty bez względu na lokalizację i poziom stanowiska prowadzone są online i składają się zazwyczaj z kilku etapów. One jednak w zależności od konkretnej oferty mogą się nieco różnić. Szczegółowe informacje podaje zawsze przedstawiciel Działu HR podczas rozmowy telefonicznej. Poniżej jednak zamieściliśmy najczęstsze kroki:

1. Złożenie aplikacji

Jeśli zainteresuje Was opublikowane przez nas ogłoszenie, wyślijcie swoje CV. Wówczas standardowo, kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

W tym miejscu zachęcamy Was do regularnego zaglądania na naszą stronę kariery i profil BDO Kariera, który prowadzimy na Facebooku. :)

2. Telefoniczna rozmowa z przedstawicielem Działu HR

Cel rozmowy również pozostaje bez zmian. Na tym etapie chcemy wstępnie rozpoznać Wasz potencjał oraz upewnić się czy spełniacie warunki podane w ogłoszeniu rekrutacyjnym. Po takiej rozmowie otrzymacie informację czy zapraszamy Was do kolejnego etapu czy dziękujemy za Wasz czas, który został nam poświęcony.

3. Testy merytoryczne

W zależności od projektu, testy mogą być wprowadzone już podczas telefonicznej rozmowy z Działem HR lub podczas spotkania z Hiring Managerem, który poszukuje Pracownika do swojego działu. Niekiedy testy merytoryczne odbywają się „pomiędzy” drugim, a czwartym krokiem. Zazwyczaj przybierają one postać formularza uzupełnianego online, w określonym przedziale czasowym.

4. Wideokonferencja z przyszłym Przełożonym oraz decyzja

Spotkania odbywają się zazwyczaj poprzez aplikację Ms Teams (opcjonalnie Skype). Dotyczą potwierdzenia Waszej wiedzy i umiejętności. Po tym etapie, w ciągu dwóch tygodni dostaniecie informację zwrotną. W przypadku pozytywnej decyzji Managera, ustalicie z nami formalne warunki zatrudnienia.

 

Twój pierwszy dzień pracy w tej nietypowej sytuacji

Odbywa się w zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Dbamy o to, aby podpisanie dokumentów i odbiór niezbędnego sprzętu w miarę możliwości odbył się bez udziału osób „trzecich”. Indywidualnie, w trosce o bezpieczeństwo nowego Pracownika, ustalamy procedury, które gwarantują bezpieczeństwo każdej osobie zaangażowanej w onboarding.

Jak będzie przebiegało Twoje wdrożenie?

W obliczu zaistniałej sytuacji, przedstawiciele naszych linii biznesowych pracują zdalnie. Jest to rozwiązanie rekomendowane do odwołania. W większości zdalnie odbywają się też szkolenia i wdrożenie w wykonywane obowiązki. Schemat ich organizacji różni się od Działu. Każdy z nich jednak przestrzega wszystkich niezbędnych środków ostrożności.

 

Drogi Kandydacie, obecna sytuacja jest dla wszystkich nas bardzo trudna i zmienia się bardzo dynamicznie. Niekiedy, nasze potrzeby ewoluują w trakcie trwania projektu. Prosimy o wyrozumiałość. Jeżeli w danym momencie, będziemy musieli zawiesić proces, na pewno poinformujemy Cię o tym i jeśli wyrazisz na to zgodę, skontaktujemy się z Tobą, jeśli sytuacja ulegnie zmianie.

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi ofertami.
Życzymy dużo zdrowia i pogody ducha,
Zespół Rekrutacji BDO