Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k

Postępu 12
02-676 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 543 16 00
Fax: +48 22 543 16 01
[email protected]

www.bdo.pl/pl-pl/home-pl

NIP: 108-000-42-12

Proces rekrutacji

Szanując Twój czas dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasz proces był z jednej strony dość krótki, prosty a z drugiej rzetelny i skuteczny. Z pewnością da Ci szansę zaprezentowania swojego potencjału, ale też poznania naszej firmy. Dla nas będzie to czas na wnikliwe sprawdzenie Twoich kompetencji. Chcemy, aby naszymi współpracownikami były osoby, które mają przekonanie, że nasza firma jest tą, w której chcą się rozwijać oraz odpowiedzialnie angażować w zadania i projekty.

ETAP 2

Selekcja

Po selekcji aplikacji, jeśli spełnisz wymogi opisane w naszym ogłoszeniu rekrutacyjnym zaprosimy Cię na spotkanie z przedstawicielem Działu HR. Na tym etapie chcemy wstępnie rozpoznać Twój potencjał oraz upewnić się czy spełniasz szczegółowe warunki (formalne i merytoryczne) podane w ogłoszeniu rekrutacyjnym. Po takim spotkaniu otrzymasz informację czy zapraszamy Cię do kolejnego etapu czy dziękujemy za Twój czas, który nam poświęciłaś/poświęciłeś.

ETAP 3

Testy merytoryczne

Testy merytoryczne. Zależy nam na tym, aby potwierdzić wybrane cechy i Twoje predyspozycje (testy i zadania sprawdzające, testy wiedzy). W zależności od rodzaju rekrutacji testy merytoryczne mogą odbyć się już na pierwszym etapie lub na spotkaniu z Managerem.

ETAP 4

Spotkanie z przełożonym i decyzja

Spotkanie z Managerem działu merytorycznego, do którego aplikujesz. Celem tego etapu jest potwierdzenie wiedzy i Twojej predyspozycji oraz w przypadku wstępnej pozytywnej decyzji – ustalenie formalnych warunków okresu próbnego. W przypadku porozumienia w tym zakresie – kontaktujemy Cię z Działem Kadr, w którym załatwisz kwestie formalne.