Dane kontaktowe

BCC

Złotniki, Krzemowa 1
62-002 Suchy Las k. Poznania
wielkopolskie, Polska

www.bccgroup.com

O BCC

BCC wspiera zarządzanie firmami i instytucjami, dostarczając zaawansowane narzędzia IT oraz usługi konsultingowe i outsourcingowe. Zatrudniamy ponad 300 osób, m.in. konsultantów, programistów, kierowników projektów, ekspertów IT i specjalistów biznesowych. Świadczymy usługi SAP, outsourcingu IT i rozwoju oprogramowania dla międzynarodowych korporacji i polskich przedsiębiorstw.

BCC jest firmą konsultingową, specjalizującą się w usługach SAP, outsourcingu IT i rozwoju oprogramowania. Pracujemy dla dużych i średnich firm polskich oraz dla korporacji międzynarodowych.

Jesteśmy  jedną z największych firm wdrażających systemy IT i liderem rynku usług SAP w Polsce, realizujemy projekty na całym świecie. Zapewniamy outsourcing IT w oparciu o bezpieczną infrastrukturę BCC Data Centers. BCC Software Factory tworzy innowacyjne aplikacje wspierające dowolne procesy biznesowe. Od 2017 roku należymy do Grupy SNP – światowego lidera w zakresie projektów transformacji środowisk SAP.

Zatrudniamy ponad 300 osób. Centrala BCC znajduje się w Złotnikach k. Poznania. Ponadto, funkcjonują biura BCC w Warszawie, Krakowie i Bydgoszczy, a także spółki BCC w innych krajach (m.in. w Niemczech i Wielkiej Brytanii).

Trzy centra kompetencyjne BCC to: BCC SAP Experts, BCC Data Centers, BCC Software Factory.

BCC SAP Experts - usługi SAP

Strategicznym partnerem BCC jest SAP - największy światowy producent oprogramowania wspierającego zarządzanie. BCC jest największym i najbardziej doświadczonym partnerem SAP w Polsce a także - liderem polskiego eksportu usług SAP. Centrum kompetencyjne SAP w BCC świadczy pełen zakres usług związanych z systemami SAP.

BCC Data Centers - outsourcing IT

Drugim głównym elementem oferty BCC jest outsourcing IT świadczony w oparciu o bezpieczną infrastrukturę BCC Data Centers. Oferta BCC Data Centers to m.in. managed hosting, kolokacja IT, zapasowe centrum przetwarzania danych. Usługi outsourcingowe i serwisowe realizuje dedykowana organizacja serwisowa - Centrum Outsourcingowe BCC.

BCC Software Factory - rozwój oprogramowania

BCC Software Factory rozwija innowacyjne aplikacje wspierające dowolne procesy biznesowe w przedsiębiorstwach oraz scenariusze współpracy pomiędzy partnerami biznesowymi. Przygotowujemy rozwiązania, zarówno szyte na miarę dla klientów (tzw. custom development) jak i bazujące na standardowych platformach (np. Sharepoint, SAP) lub na naszych autorskich rozwiązaniach (BCC ECM, Edistrada, BeeOffice).

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)