Dane kontaktowe

BBR Polska Sp. z o.o.

Siedziba Główna
ul. Annopol 14
03-236 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 811 50 53
[email protected]

www.bbr.pl

NIP: 5260033223

Wiodąca grupa wyspecjalizowanych wykonawców inżynieryjnych

BBR to uznana na całym świecie grupa specjalistów z zakresu konstrukcji sprężonych, podwieszonych, geotechniki i zaawansowanych technologii budowy. Ofertę uzupełniają m.in. elementy wyposażenia obiektów mostowych MAGEBA oraz cięgna prętowe MACALLOY. Dzięki specjalistycznej wiedzy BBR Polska może zapewnić pełen zakres usług.

Poznaj nas

Firma BBR Polska Sp. z o.o. działa na Polski rynku od 25 lat i należy do międzynarodowej grupy skupionej wokół firmy inżynieryjnej BBR VT International Ltd utworzonej w roku 1944 w Zurichu.

BBR Polska poszukuje kandydata na stanowisko Kierownika robót sprężalniczych. Osoba będzie zajmować się specjalistycznymi robotami budowlanymi związanymi głównie ze sprężaniem i podwieszaniem konstrukcji oraz technologiami budowy (betonowanie nawisowe, nasuwanie podłużne, heavy lifting, konstrukcje cięgnowe). Realizacja wielu przedsięwzięć z zakresu infrastruktury autostradowej sprawia, iż realizujemy wiele ambitnych i niekonwencjonalnych projektów inżynierskich.

Miejscem zatrudniania będzie centrala firmy w Warszawie, ale z uwagi na specyfikę kontraktów BBR Polska praca związana jest z wyjazdami delegacyjnymi na terenie całego kraju. Dla osób zainteresowanych możliwość udziału w projektach międzynarodowych.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę przy realizacji ambitnych i specjalistycznych robót budowlanych,
  • stabilne warunki zatrudnienia i przejrzysty system rozwoju zawodowego,
  • umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem,
  • pakiet benefitów i świadczeń socjalnych (ubezpieczenie grupowe z możliwością rozszerzenia o członków rodziny, dofinansowanie do obozów i kolonii dla dzieci, wczasy pod gruszą, system premiowy),
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód).

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)