Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

BBK S.A.

Magnacka 15A
80-180 Kowale
pomorskie, Polska
Telefon: + 48 58 762 20 20

bbk.com.pl

NIP: 5842056682

BBK S.A. JAKO WŁAŚCICIEL MARKI HOME&YOU TO:

W JAKI SPOSÓB DZIAŁAMY?

W zgodzie z bliskimi nam wartościami tworzymy zespół, który doskonale się rozumie i lubi ze sobą pracować. Te wartości to:

HUMANITY / Najważniejszą wartością dla nas jest drugi człowiek

Traktujemy innych, tak jak sami chcielibyśmy być traktowani. Szacunek do siebie nawzajem, uczciwość i zaufanie pozwalają nam budować trwałe relacje. Dzięki nim tworzymy zespół, w którym każdy z nas jest ważny.

RESPONSIBILITY / Ceną wielkości jest odpowiedzialność

Jesteśmy gospodarzami obszarów, w których pracujemy. Samodzielność oraz praca związana z zainteresowaniami – ona powoduje, że odpowiedzialność jest przyjemnością, a nie ciężarem.

IMPROVEMENT / Pracownicy rozwijają siebie i firmę

Ciągły rozwój nas napędza, w naszym zespole doceniamy inicjatywę i chęć nieustannego rozwoju. Chcemy stawać się lepsi od siebie samych jednak wiemy, że to wspólnie osiągniemy najlepsze efekty!

FLEXIBILITY / Najpewniejszą rzeczą jest zmiana

Jesteśmy świadomi ciągle zmieniającego się otoczenia i chcemy na te zmiany reagować. Nie boimy się działać, jednak zawsze bierzemy pod uwagę ryzyko, a z popełnionych błędów płynie dla nas nauka na przyszłość.

JAK WIDZIMY TWÓJ ROZWÓJ?

Z biegiem czasu jako nasz Pracownik staniesz się coraz bardziej samodzielny na zajmowanym stanowisku. Zdobędziesz unikalną wiedzę na temat specyfiki naszej firmy, którą możesz dalej wykorzystywać w organizacji. Jeśli na swojej ścieżce kariery dotrzesz do Starszego Specjalisty i będziesz chciał dalej rozwijać z nami swoje kompetencje, proponujemy dwie drogi: ekspercką lub managerską.

ŚCIEŻKA EKSPERCKA

Jeśli doskonale odnajdziesz się w swojej dziedzinie, zdobędziesz wiedzę merytoryczną stale poszukując nowinek ze swojego obszaru, ścieżka ekspercka jest dla Ciebie. Będąc ekspertem pełnisz funkcje doradczą w swoim zespole i odpowiadasz za jego rozwój merytoryczny.

ŚCIEŻKA MANAGERSKA  

Jeśli posiadasz predyspozycje do bycia naturalnym liderem, chcesz koordynować pracę i wziąć odpowiedzialność za wyniki zespołu, dbając jednocześnie o motywację i zaangażowanie pracowników – ta droga rozwoju jest właśnie dla Ciebie.

OBSZARY, W KTÓRYCH MOŻESZ SIĘ U NAS ROZWIJAĆ

PRODUKT

Rozwój Produktu / Kontrola Jakości / Wsparcie Zakupów

Tutaj wszystko się zaczyna. Chcemy jak najlepiej odpowiadać na potrzeby klientów, dlatego stale szukamy inspiracji na całym świecie. Tu powstają pomysły na produkty, które 9 miesięcy później trafią na półki sklepowe.

SPRZEDAŻ

Sieć Sprzedaży / Optymalizacja Powierzchni Handlowej

Jeśli w swoim mieście mijasz sklepy home&you, to za sprawą zespołu Sprzedaży. Naszym celem jest rozwój sieci sklepów własnych oraz ich odpowiednie zatowarowanie.

PLANOWANIE RETAIL

Nasza rolą jest optymalizacja procesu planowania sprzedaży i przepływu towaru. Odpowiadamy za plany strategiczne sprzedaży, marży i dostaw w pre-seasonie oraz operacyjną weryfikację i wytyczne w in-seasonie.

EKSPORT

Niech nie zdziwi Cię, jeśli podróżując po Europie czy Afryce, w centrach handlowych zobaczysz produkty sygnowane logiem home&you. W  zespole Eksportu rozwijamy i obsługujemy sprzedaż zagraniczną naszych marek.

ECOMMERCE

Jako eCommerce dbamy, aby w sklepie internetowym home-you.com pojawiały się produkty, które w prosty sposób możesz nabyć każdego dnia – nawet w niedziele niehandlowe.

ZARZĄDZANIE MARKĄ

Zapewniamy spójność komunikacyjną i wizualną marki home&you oraz kreowanie wizerunku firmy jako pracodawcy.

PRODUKT I SPRZEDAŻ B2B

Odpowiadamy za cały proces zakupów i przygotowania oferty handlowej marki Essex. Produkty naszej marki trafiają do klienta biznesowego.

IT

Rozwijamy systemy informatyczne, zapewniamy spójność architektury IT i odpowiednią infrastrukturę. Wspieramy naszych pracowników w obsłudze kluczowych procesów.

LOGISTYKA­

Odpowiadamy za przepływ towarów i informacji w skali całego łańcucha dostaw. Zapewniamy płynność i terminowość dostaw towarów do magazynu centralnego. Organizujemy dystrybucję do sieci salonów stacjonarnych i realizujemy zamówienia sklepu internetowego.

HR

Naszym celem jest być przy Tobie – od momentu pierwszej rozmowy rekrutacyjnej poprzez całe zatrudnienie. Będziemy wspierać Cię w Twoim rozwoju. Zadbamy o kwestie formalne związane z Twoim zatrudnieniem, tak, aby wszystko było zgodnie z przepisami i na czas.

ADMINISTRACJA

Zapewniamy płynne funkcjonowanie firmy w obszarze infrastruktury, mediów, narzędzi pracy i obiegu dokumentów. Jesteśmy jednym z tych działów, z którym będziesz miał częsty kontakt od samego początku.

FINANSE

Controlling / Księgowość

Wspieramy kadrę zarządzającą w zakresie tworzenia i realizacji strategii biznesowej firmy. Kontrolujemy rentowność działania spółki. Odpowiadamy za rzetelne przedstawienie finansów firmy i tworzenie sprawozdań zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (8)