Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

BBA Transport System

Lucerny 80
04-687 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 463 47 01

bbats.pl/kariera

NIP: 1132590157

Poznaj nas, zanim do nas dołączysz!

Jesteśmy międzynarodową firmą spedycyjną specjalizującą się we wszystkich gałęziach transportu. Obsługujemy zarówno małe przedsiębiorstwa, jak i wielkie korporacje, a patrząc na to, jak chętnie do nas wracają, robimy to dobrze 😉

W naszej pracy stawiamy na zaufanie i najwyższą jakość obsługi, a tych nie da się osiągnąć, jeśli pracownicy nie czują się dobrze w firmie. Oto, czym jest BBA Transport System:

Zgrany zespół

Zespół to podstawa. Każdy z nas zna się na rzeczy i służy pomocą pozostałym członkom zespołu. Nie odnotowujemy konfliktów (przynajmniej od czasu, kiedy Maciek z marketingu zorientował się, że po prostu schował swój kubek do innej szafki) i chętnie się integrujemy. Część z nas na stałe pracuje z biura, a część w modelu hybrydowym. Tak czy tak – zawsze jesteśmy dla siebie!

Struktura

Działanie w branży TSL nie ogranicza się do organizacji transportów. Decydując się na dołączenie do nas, możesz rozwijać się w działach:

  • Operacyjnym (czyli: w spedycji)
  • Handlowym (a nawet dwóch!)
  • Marketingu
  • Administracji
  • Księgowości
  • IT

Każdy dział zajmuje się nieco innymi zadaniami, ale ściśle ze sobą współpracuje. Jeśli zapragniesz poznać pracę w TSL od podszewki, nie znajdziesz do tego lepszej organizacji!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)