Dane kontaktowe

BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o.o.

Krakowska 390
32-080 Zabierzów
małopolskie, Polska
Telefon: +48 888 332 750
[email protected]

solar-distribution.baywa-re.de/pl

NIP: 5130268790

Postaw na pracę z liderem energii odnawialnej!

Postaw na BayWa r.e.!

Wysoki popyt na fatowoltaikę oraz rozwój rynku PV w Polsce sprawia, że BayWa r.e Solar Systems to dynamicznie rozwijająca się frma z dużym potencjałem. Oferujemy bardzo korzystne warunki pracy oraz wynagrodzenia, przyjazną atmosferę w niedużym zespole oraz możliwość rozwoju w jednej z najbardziej prosperujących branży- działając przy tym na rzecz transformacji energetycznej i zielonej przyszłości!

Kim jesteśmy?

BayWa r.e. to niemiecka spółka powstała z połączenia doświadczonych firm należących do rodzimej grupy BayWa. Jesteśmy częścią BayWa Group, grupy firm odnoszących sukcesy na całym świecie od ponad 90 lat, z siedzibami w 44 krajach.

BayWa r.e. to wiodący, działający globalnie deweloper energii odnawialnej, dystrybutor i dostawca rozwiązań energetycznych, który opracowuje rozwiązania w zakresie energii słonecznej, wiatrowej i bioenergii. Nasz narzędny cel? Zmniejszyć ślad węglowy, obniżyć koszty energii i zmierzać ku zrównoważonej przyszłości!

Zaufanie do firmy wynika zarówno z jej imponująco długiej historii aktywności w branży (25-letnie doświadczenie w dystrybucji w sektorze PV), jak również z kompleksowego działania na rzecz transformacji energetycznej. BayWa r.e. prowadzi swą działalność w całej Europie, Ameryce Północnej i regionie Azji i Pacyfiku oraz wdraża strategiczne inwestycje na nowych i wschodzących rynkach.

Co robimy?

Polska spółka BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o.o., należąca do globalnej firmy BayWa r.e., działa w Polsce jako hurtownia fotowoltaiczna (biuro sprzedaży z własnym magazynem PV) oferując swoje usługi profesjonalnym firmom instalatorskim na terenie całej Polski. Będąc jednym z wiodących dystrybutorów na rynku polskim, firma buduje swoją reputację, opierając się o wysoki standard jakości i długotrwałą współpracę, które uznaje za przyjętą etykietę rodzimej marki. BayWa r.e. to partner preferowany przez setki instalatorów dzięki oferowanym szkoleniom, wiedzy logistycznej oraz usługom on-line. W ofercie BayWa r.e. Solar Systems znajdują się tylko wysokiej klasy, zaufane i certyfikowane komponenty instalacji fotowoltaicznych.

Naszym klientom oferujemy wsparcie sprzedażowe, platformę zakupową, szkolenia dla instalatorów, doradzctwo techniczne, a także nasz autorski system montażowy – novotegra. Chcesz dołaczyć do naszego zespołu i działać na rzecz poprawy przyszłości energetycznej w Polsce? Być może to właśnie na Ciebie czekamy... Skontaktuj się z nami! 😉

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)