Dane kontaktowe

Bayer

Al. Jerozolimskie 158
02-326 Warszawa

NIP: 5260019068

Konkurencyjne wynagrodzenie

Pakiety wynagrodzeń w Bayer zaspokajają zróżnicowane potrzeby pracowników i obejmują takie elementy jak: wynagrodzenie zasadnicze, premia i inne świadczenia socjalne. Regularnie sprawdzamy benchmarki aby zapewnić konkurencyjność w kontekście pozycji na tle rynku i branży.

Work-life balance

Bayer to miejsce pracy umożliwiające łączenie życia rodzinnego z zawodowym. Oferujemy szereg możliwości, pozwalających pracownikom na wybór najbardziej odpowiedniego modelu pracy wspierającego zawodowe jak i osobiste potrzeby.

Opieka medyczna

Opieka medyczna, ubezpieczenie medyczne (z opieką stomatologiczną), ubezpieczenie na życie i od nieszczęśliwych wypadków to podstawa utrzymania pracowników w zdrowiu i dobrym samopoczuciu.

Plan emerytalny

W odpowiedzi na wyzwania dzisiejszych czasów, zmian demograficznych, starzenia się grupy osób pracujących, plan emerytalny w Bayer jest formą dodatkowego wsparcia. Pracownicy mogą gromadzić dodatkowe środki finansowe w przypadku zakończenia zatrudnienia u pracodawcy, ukończenia 60 lat bądź niezdolności do pracy.

Dodatkowe benefity

Nasi pracownicy mogą liczyć na bogaty pakiet dodatkowych benefitów jak: karta sportowa, dofinansowanie nauki, chill out room, dofinansowanie do posiłków, bezpłatny parking dla wszystkich pracowników i imprezy integracyjne.