Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Bayer

Al. Jerozolimskie 158
02-326 Warszawa

NIP: 5260019068

Kim jesteśmy

Bayer jest światowym liderem działającym w obszarach Life Science: ochrony zdrowia ludzi, zwierząt oraz roślin. Dzięki naszemu niepowtarzalnemu, zróżnicowanemu portfolio produktów i ponad 150 letniej tradycji pragniemy poprawiać jakość życia ludzi, wzmacniać rośliny i chronić zwierzęta. Nieustannie poszukujemy innowacji by stawiać czoła największym wyzwaniom obecnych czasów.
O tym mówi nasza misja: „Bayer: Science for a Better Life”.

Wartości LIFE

Życie i jego ochrona jest naszym priorytetem, dlatego to właśnie słowo „LIFE” stanowi akronim złożony z pierwszych liter kluczowych wartości Bayer, na które składają się:

  • „Leadership” (przywództwo),
  • „Integrity” (uczciwość),
  • „Flexibility” (elastyczność)
  • „Efficiency” (wydajność).

Powyższe wartości odgrywają kluczową rolę w codziennej pracy i pomagają w wypełnianiu naszej misji.

Obszary działalności

Nasze biuro w Warszawie oferuje możliwość rozwoju w następujących działach i obszarach:

Dział Pharmaceuticals, nasz największy dział pod względem sprzedaży, koncentruje się na obszarach kardiologii, onkologii, ginekologii, hematologii i okulistyki, czyli tych, w których pragniemy wnieść kluczowy wkład w postęp medyczny.

W dziale Consumer Health pracujemy na rzecz światowej transformacji – od leczenia chorób po dbanie o dobre samopoczucie. Wspólnie dążymy do tego, aby wspierać ludzi w prowadzeniu lepszego, zdrowszego życia dzięki opartym na wiedzy naukowej innowacjom.

Umożliwienie produkcji wystarczającej ilości jedzenia, paszy, włókien i surowców odnawialnych dla rosnącej liczby ludności na świecie przy wykorzystaniu ograniczonych zasobów ziemi uprawnej to jeden z celów działu Crop Science, który zajmuje się ochroną zbiorów, produkcją nasion i zastosowaniami pozarolniczymi.

Struktura organizacyjna Country Platform, obejmująca dział HR, Komunikacji, IT&Office Management, Prawny, Zakupów, Księgowości, Logistyki i Controllingu, łączy funkcje serwisowe i organizacyjne na poziomie krajowym.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (32)