Dane kontaktowe

Baxter Polska Sp. z o.o.

Kruczkowskiego 8
00-380 Warszawa

NIP: 8271818828

Kim jesteśmy?

Misją firmy Baxter jest ratowanie i przedłużanie życia pacjentów. Stanowi to dla nas nieustającą inspirację i jest zobowiązaniem do ciągłej pracy nad poszerzaniem dostępu do opieki medycznej, zapewnianiem efektywnych kosztowo rozwiązań z zakresu opieki zdrowotnej, dostarczaniem najwyższej jakości produktów i wspieraniem innowacji w branży medycznej. Zaangażowanie w wypełnianie naszej misji oznacza, że w krytycznych momentach o największym znaczeniu, pacjenci i pracownicy służby zdrowia mogą na nas liczyć.

Każdego dnia wpływamy na życie milionów pacjentów, a nasze produkty i oparte na nich formy terapii znaleźć można prawie w każdym szpitalu na całym świecie. Pacjenci i podmioty świadczące opiekę zdrowotną funkcjonują w oparciu o ratujące życie produkty Baxter, a są to między innymi: roztwory, systemy i zestawy do dożylnego podawania leków, środki stosowane w żywieniu pozajelitowym, produkty opieki okołooperacyjnej, rozwiązania stosowane w ostrych chorobach nerek, produkty do dializ domowych i ambulatoryjnych.

Nasza historia obfituje w przypadki prekursorstwa w medycynie – począwszy od pierwszych wytwarzanych komercyjnie roztworów do leczenia dożylnego, po pierwsze przenośne aparaty do dializ. Obecnie, poprzez własne badania, współpracę i partnerstwa na całym świecie Baxter nieustannie dąży do tworzenia przełomowych technologii.

Jak wygląda proces rekrutacji w Baxter?

Staramy się, aby proces rekrutacji przebiegał sprawnie i szybko, przy jednoczesnym zachowaniu jego najwyższej jakości. Stawiamy na jasno ustalone zasady i stały kontakt z kandydatami.

Proces rozpoczyna się od wysłania aplikacj na adres e-mail podany w każdym z naszych ogłoszeń opublikowanych na stronie pracuj.pl. Drugim etapem rekrutacji jest analiza nadesłanych dokumentów. Wybrani kandydaci zostają zaproszeni na spotkania odbywające się w siedzibie firmy. Rozmowa ma na celu poznanie Kandydata, jego dotychczasowych doświadczeń zawodowych, umiejętności oraz oczekiwań. Starmy sie też udzialić odpowiedzi na wszystkie pytania zadane przez Kandydata. Ostatnim etapem jest decyzja o złożeniu oferty współpracy wybranej osobie, a finalnie podpisanie umowy.

Co oferujemy naszym pracownikom?

Sukces Baxter jest w dużej mierze rezultatem zaangażowania naszych pracowników. Nasza firma jest dynamicznym miejscem pracy, gdzie każdy dzień jest pełen wyzwań, a pracownicy mają szansę na zdobycie cennych doświadczeń zawodowych oraz rozwój kluczowych umiejętności i kompetencji.  

Dążymy do tego, aby Baxter był przyjaznym miejscem pracy, charakteryzującym się kulturą wzajemnego szacunku, otwartej komunikacji i współpracy.

Naszym pracownikom oferujemy szereg benefitów pozapłacowych, między innymi opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie oraz karty sportowe. Wspieramy także zdrowy tryb życia oraz działalność charytatywną.

Dołącz do naszego Zespołu!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)