Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Bausch Health Poland Sp. z o.o.

Marynarska 15
02-674 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.bauschhealthpoland.pl

NIP: 8133676203

POZNAJ NAS

Bausch Health troszczy się o zdrowie Polaków. Profesjonalizm, wysoka specjalizacja i wieloletnia tradycja wyróżnia Bausch Health na polskim rynku. Tworzymy duży i różnorodny zespół. Stawiamy na postęp, innowacyjność i dynamiczny rozwój. Wierzymy, że miejsce pracy powinno być,  nie tylko przestrzenią wymiany poglądów i ciekawych wyzwań zawodowych, lecz także – a może przede wszystkim – przestrzenią przyjazną, zachęcającą do rozwoju zawodowego i osobistego. Ponieważ nasze produkty poprawiają jakość życia milionów pacjentów, pracujemy z ludźmi odpowiedzialnymi innowacyjnymi oraz otwartymi.

WIZJA I MISJA BAUSCH HEALTH

Stawiamy na różnorodność. Bausch Health to ludzie o różnorodnych poglądach, wywodzący się z różnych kultur i środowisk. Konsekwentnie i efektywnie wspieramy w rozwoju naszych pracowników. Ich komfort pracy to gwarancja wydajności i otwartości na nowe rozwiązania, które w konsekwencji służą pacjentom. Troszczymy się o nasz zespół, inwestujemy w ludzi dajemy pole do pełnego rozwoju. Wszystko to sprawia, że zostają z nami na długo, ciesząc się pracą w zgranych, dynamicznych zespołach.

Nieustannie poszukujemy osób, które przyczynią się do rozwoju i sukcesu Bausch Health, stając się jej częścią. Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie i świadczenia.

Co nas wyróżnia?

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (23)