Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

BASF Polska Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 142 B
02-305 Warszawa

NIP: 5260212687

Oddziały

BASF Zakład Produkcyjny w Środzie Śląskiej

Innowacji 1
Święte
55-300 Środa Śląska
dolnośląskie, Polska

Przełóż swoją wiedzę teoretyczną na doświadczenie!

Chciałbyś nam pokazać, jaką jesteś osobą oraz wykazać się posiadaną wiedzą? Jeżeli tak, to z wielką chęcią przyjmiemy Cię na staż w BASF. Od zawsze poszukujemy zaangażowanych i utalentowanych studentów z różnych kierunków kształcenia (chemicznych, ekonomicznych, technicznych oraz humanistycznych), którzy są ciekawi nowych pomysłów i w niekonwencjonalny sposób podochodzą do stawianych przed nimi wyzwań. W naszej firmie, wiodącej firmie chemicznej na świecie, jesteśmy w stanie zaoferować Ci praktycznie nieograniczony wachlarz możliwości rozwoju w różnych, nie tylko stricte chemicznych obszarach funkcjonowania naszej firmy.

W jaki sposób dostać się na staż w BASF?

Największy nabór kandydatów ma miejsce każdego roku wiosną, dając możliwość spędzenia wakacji na zdobywaniu pierwszych doświadczeń w międzynarodowym środowisku. Staż letni w BASF można wygrać biorąc udział w konkursie stażowym. Formuła konkursu jest kilkuetapowa i obejmuje m.in. realizację zadania konkursowego, które co roku jest inne. Konkurs stażowy jest zawsze ogłaszany w marcu. Zapraszamy do śledzenia informacji na naszej stronie basf.pl oraz Facebooku w tym okresie. Staże organizowane w ciągu roku ogłaszane są w „Ofertach Pracy”.

Zapraszamy do bieżącego monitorowania naszej globalnej wyszukiwarki ofert pracy, gdzie można znaleźć propozycje staży zarówno w BASF Polska, jak również całej Grupie BASF.