Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

BASF Polska Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 142 B
02-305 Warszawa

NIP: 5260212687

Oddziały

BASF Zakład Produkcyjny w Środzie Śląskiej

Innowacji 1
Święte
55-300 Środa Śląska
dolnośląskie, Polska

Jak do nas dołączyć?

ETAP 1

Dołącz do naszego zespołu!

Stań się częścią naszego najlepszego zespołu. Chcemy stworzyć Ci warunki, w których będziesz mógł w pełni wykorzystać swoją wiedzę i zdobyte dotychczas doświadczenia. Będziesz realizować ciekawe i ambitne zadania, za które przejmiesz odpowiedzialność od początku do końca, dążąc do tworzenia najlepszych rozwiązań.

ETAP 2

Złóż aplikację w odpowiedzi na interesującą Cię ofertę pracy

W pierwszym etapie selekcji, przyglądamy się Twojej aplikacji on-line oraz dokumentom, które nam dostarczyłeś. Obok Twoich kwalifikacji i doświadczeń zawodowych, ważne są dla nas takie obszary, jak:

  • Twoje wykształcenie.
  • Twoje zaangażowanie, np. udział w inicjatywach społecznych, sportowych, muzycznych czy kulturalnych.
  • Twoje doświadczenia w międzynarodowym środowisku.
  • Dalsza edukacja, osiągnięcia zawodowe, nagrody.

ETAP 3

Rozmowa kwalifikacyjna i ocena kompetencji

W przypadku zainteresowania Twoją aplikacją, zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną. W trakcie spotkania chcemy poznać Cię lepiej i stworzyć Ci okazję do poznania potencjalnych kolegów oraz firmy BASF jako pracodawcy. W zależności od poziomu stanowiska, na które aplikujesz, możesz zostać poproszony o wykonanie testów kompetencyjnych i/lub analitycznych. Kandydaci na stanowiska menedżerskie biorą udział w procesie assessment center.

ETAP 4

Przekonałeś nas – witaj w BASF!

Przekonałeś nas? Miło nam zatem powitać Cię w BASF. Będziemy Ci towarzyszyć od samego początku. Chcemy, aby Twój start w firmie był tak bezproblemowy i komfortowy, jak to tylko możliwe. Twój pierwszy dzień w pracy zacznie się od szkoleń wprowadzających, w których biorą udział wszyscy nasi nowo zatrudnieni pracownicy.