Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Barry Callebaut SSC Europe Sp. z o.o.

ul. Wólczańska 180
90-530 Łódź
łódzkie, Polska
Telefon: +48 612 88 00

www.barry-callebaut.com/pl-PL

NIP: 7272796382

Lokalizacje:

Barry Callebaut Polska Sp. z o.o.

Nowy Józefów 36
94-406 Łódź
łódzkie, Polska
Telefon: +48 42 683 77 00

O NAS

Barry Callebaut, z siedzibą główną w Szwajcarii jest wiodącym na świecie producentem wyrobów czekoladowych i kakaowych. Firma powstała w 1996 roku z połączenia belgijskiego producenta czekolady Callebaut i francuskiej firmy Cacao Barry. Zajmujemy się pozyskiwaniem i przetwarzaniem ziarna kakaowego oraz produkcją najwyższej jakości produktów czekoladowych, w tym nadzień czekoladowych oraz dekoracji.  Posiadamy ponad 50 nowoczesnych zakładów produkcyjnych na całym świecie i sprzedajemy swoje produkty w ponad 100 krajach.Więcej o nas znajdziesz tu: https://www.barry-callebaut.com

BARRY CALLEBAUT W POLSCE

Nasza firma jest obecna na polskim rynku już od 26 lat.

W łódzkiej fabryce powstaje ulubiony przysmak całego świata – czekolada wytwarzana w formie płynnej oraz stałej. Jest to drugi co do wielkości zakład w Europie należący do firmy Barry Callebaut, w którym pracuje ok. 280 osób w takich obszarach jak obsługa produkcji, logistyka, zapewnienie jakości, obsługa klienta. Fabryka wspiera rynek lokalny, jak również eksportuje produkty do innych krajów.

Dwadzieścia lat później, w 2015 roku, firma uruchomiła w Łodzi Centrum Usług Wspólnych (SSC), które jest integralną częścią i głównym wsparciem Grupy Barry Callebaut w takich obszarach, jak: Finanse, IT, Master Data, Obsługa Klienta, HR oraz Logistyka. Po 6 latach nadal się rozwijamy przenosząc kolejne aktywności realizowane na świecie do Łodzi.

NASZE WARTOŚCI

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (7)