Dane kontaktowe

Bank Zachodni WBK S.A.

Al. Jana Pawła II 17
00-854 Warszawa
dolnośląskie, Polska

NIP: 5270204057

STAŻE I PRAKTYKI

W Banku Zachodnim WBK wiemy, że różnorodność możliwości przekłada się na wielokierunkowy rozwój. Dlatego, z myślą o Tobie, przygotowaliśmy nie tylko różne formy rozpoczęcia kariery w Banku Zachodnim WBK, lecz także staramy się aktywnie wspierać Cię na uczelniach.

Co dla Ciebie mamy?

Program płatnych praktyk

Do programu praktyk rekrutujemy przez cały rok, choć warto zaznaczyć, że najwięcej ofert dla siebie znajdziesz w okresie wakacyjnym. W zależności od oferty, program płatnych praktyk kierujemy do studentów I i II stopnia wszystkich kierunków studiów. Dowiedz się więcej na https://karierabankiera.pl/#praktyki.

Program Ambasador

Program Ambasador Banku Zachodniego WBK to propozycja zdalnych praktyk dla studentów najlepszych polskich uczelni. Dzięki nowoczesnej formule chcemy włączyć młodych studentów do bankowych projektów, które mają wpływ na funkcjonowanie całej organizacji.

Do programu zapraszamy studentów wszystkich lat studiów, którzy aktywnie działają w organizacjach studenckich lub kołach naukowych. Oferta skierowana jest nie tylko do osób zainteresowanych bankowością czy finansami, lecz także employer brandingiem, nowinkami technologicznymi, obszarem IT oraz bezpieczeństwem w sieci. 

Program Ambasador Banku Zachodniego WBK to możliwość zbudowania zawodowych kontaktów, poznanie specyfiki pracy w bankowości i rozpoczęcie współpracy w niedalekiej przyszłości.

Sprawdź na jakich uczelniach jesteśmy i poznaj naszych ambasadorów:
https://karierabankiera.pl/#ambasadorzy

Aktualne oferty staży i praktyk

zobacz wszystkie oferty pracy (148)