Dane kontaktowe

Bank Zachodni WBK S.A.

ul. Rynek 9/11
50-950 Wrocław
dolnośląskie, Polska

KIM JESTEŚMY?

Bank Zachodni WBK to jeden z najszybciej rozwijających się banków na polskim rynku, obsługujący klientów indywidualnych, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz duże korporacje. Oferujemy kompleksowe usługi finansowe na najwyższym poziomie, wspierane przez nowoczesne technologie bankowe.

Z troską podchodzimy nie tylko do klientów, lecz także do naszych pracowników. Dzięki silnej marce i wsparciu Grupy Santander zapewniamy im stabilność, rozwój, nowoczesne narzędzia pracy oraz możliwość wpływu na otoczenie.

CO CHCEMY CI ZAOFEROWAĆ?

Jeśli jesteś studentem bądź absolwentem aplikuj na Praktyki lub do Programu Ambasadorskiego.  Nasza oferta skierowana jest nie tylko do osób zainteresowanych bankowością czy finansami, lecz także employer brandingiem, obszarem IT oraz bezpieczeństwem w sieci. Sprawdź, jak bawiliśmy się na tegorocznych targach pracy.

Jeżeli jesteś doświadczonym specjalistą, który chce dobrze ulokować swój zawodowy kapitał - Bank Zachodni WBK jest idealnym miejscem dla Ciebie. Oprócz idealnych warunków do rozwoju, pracy z międzynarodowymi klientami i na ambitnych, ciekawych projektach zapewnimy Ci m.in. bogatą ofertę benefitów, za którą zostaliśmy nagrodzeni w konkursie „Best Benefits Strategy 2017", jak i możliwość wpływania na otoczenie, dzięki licznym wolontariatom i inicjatywom społecznym.  

#KarieraBankiera? TO SIĘ OPŁACA!

Nasze starania są doceniane. Już wiele razy byliśmy wyróżniani za doskonałą obsługę, najlepiej przygotowane usługi bankowe, wykorzystywanie nowych technologii czy bycie najlepszym pracodawcą. Zróżnicowana oferta zainteresuje osoby, które chcą zdobyć doświadczenie, jak również te, które szukają nowych wyzwań zawodowych zarówno w bankowości oddziałowej, jak i w poszczególnych obszarach biznesowych. Dołącz do nas, korzystaj z możliwości rozwoju i razem zdobywajmy kolejne nagrody.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (62)