Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Bank Polskiej Spółdzielczości S.A.

Ul. Grzybowska 81
00-844 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.bankbps.pl/kariera

NIP: 8960001959

W naszym Banku „Jesteś u Siebie"

Bank Polskiej Spółdzielczości ma wyjątkowy profil działalności, łączy bowiem funkcje banku zrzeszającego banki spółdzielcze oraz banku komercyjnego.

Głównym zadaniem Banku BPS jest świadczenie usług na rzecz zrzeszonych banków, w tym przygotowywanie produktów do wdrożenia. Jednocześnie Bank BPS pełni funkcję reprezentanta Zrzeszenia wobec nadzoru oraz rynku.

Obok działalności zrzeszeniowej, Bank BPS prowadzi także działalność biznesową, obsługuje klientów indywidualnych, korporacyjnych, małe i średnie przedsiębiorstwa, jednostki samorządu terytorialnego oraz fundacje i stowarzyszenia.

Misją bankowości spółdzielczej jest wspieranie lokalnych społeczności. Zarówno Bank BPS, jak i zrzeszone banki spółdzielcze opierają się na rodzimym kapitale, a zyski inwestują w regionach, w których działają.

W naszym Banku każdy jest „u siebie”. Ty również znajdziesz tu swoje miejsce – aby się rozwijać i pracować z pasją!

Bank BPS w liczbach

Naszą organizację tworzy około 1000 osób.

28 proc. pracowników ma staż ponad 15 lat – budujemy trwałe relacje nie tylko z klientami, ale także z naszymi pracownikami.

45 proc. pracowników pracuje w naszym Banku krócej niż 5 lat – rozwijamy się dynamicznie, wciąż potrzebujemy nowych inicjatyw, pomysłów, a przede wszystkim inspiracji, którą dostarczają także nowi pracownicy.

Struktura wiekowa naszych pracowników jest bardzo zróżnicowana. 31 proc. stanowią pracownicy w wieku od 35 do 45 lat, a 37 proc. od 45 do 55 lat.

Gdzie pracujemy

Główne siedziby Centrali Banku znajdują się w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 81 oraz we Wrocławiu przy ul. Zygmunta Krasińskiego 27. Taki układ wynika z historii banku: początkowo (od 1992 r.) działał on na rynku jako Gospodarczy Bank Południowo-Zachodni S.A. z siedzibą we Wrocławiu, a w 2002 r. dołączyło pięć banków regionalnych tworząc nowy bank zrzeszający o nazwie Bank Polskiej Spółdzielczości.

Nasze placówki oferują konkurencyjne produkty finansowe dla klientów korporacyjnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych. Specjalizujemy się w obsłudze samorządów, rolnictwa, przemysłu rolno-spożywczego, handlu, rzemiosła i turystyki.

Jak pracujemy

Bank BPS to instytucja nastawiona na budowanie relacji z bankami zrzeszonymi oraz firmami i klientami indywidualnymi. Tworzy ją zespół pracowników, dla których ważna jest współpraca i wzajemny szacunek. Nadrzędnym celem każdego z nas jest satysfakcja Klienta, rozwój bankowości oraz dostarczanie skutecznych rozwiązań finansowych.

Pracujemy hybrydowo, zdalnie i stacjonarnie. W znacznej mierze uzależnione jest to od specyfiki pracy na danym stanowisku, ale także od preferencji naszych pracowników.

Nasze stanowiska są multi-zadaniowe, dlatego rekrutując, poszukujemy kandydatów wszechstronnych, ambitnych i nastawionych na własny rozwój. Z ochotą dzielimy się swoimi doświadczeniami, dlatego do rekrutacji chętnie zapraszamy osoby, które dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodową.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (10)