Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Bank Pekao S.A.

ul. Grzybowska 53/57
00-844 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.pekao.com.pl/kariera.html

NIP: 5260006841

POZNAJ NAS

Bank Pekao S.A. to przede wszystkim nasi pracownicy! Jesteśmy pionierem bankowości w Polsce. Łączymy różne perspektywy i wprowadzamy innowacje w życie, a wszystko to jest możliwe właśnie  dzięki naszym pracownikom!

Niezależnie od tego, czy jesteś ekspertem w danej dziedzinie, czy na początku swojej drogi zawodowej, liczy się satysfakcja i zadowolenie ze swojej pracy.

Nie czekaj, zobacz nasze aktualne oferty pracy, #bierzżyciezarogi i dołącz do naszego teamu! :)

Czy wiesz, że Bank Pekao S.A. …

  • Został założony w 1929 r. i jest jedną z największych instytucji finansowych Europy Środkowo-Wschodniej? Obsługujemy ponad 5,5 mln klientów detalicznych i posiadamy drugą, co do wielkości sieć oddziałów w Polsce. Jako wiodący bank korporacyjny w Polsce, obsługujemy,  co drugą korporację w kraju. W ramach grupy kapitałowej działa kilkanaście spółek będących liderami w zakresie działalności maklerskiej, leasingu, faktoringu i inwestycji finansowych. Od 1998 roku obecni jesteśmy na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. 
  • Jako pierwsi udostępniliśmy w Polsce bankomat, wydaliśmy pierwszą kartę kredytową, uruchomiliśmy biuro maklerskie, zastosowaliśmy w praktyce biometrię w bankowości, a także wprowadziliśmy, jako pierwsi kartę wielowalutową i płatności HCE.
  • Zatrudniamy blisko 14 tys. pracowników i jesteśmy  jednym z większych pracodawców w Polsce. Kolejny rok z rzędu otrzymaliśmy  też prestiżowy tytuł Top Employers.

Bank Pekao S.A. to nie tylko praca…

WOLONTARIAT  W pomaganiu mierzymy wysoko! Wspieramy działalność naszych partnerskich Fundacji m.in. DKMS, Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami, SOS Wioski Dziecięce, Szlachetna Paczka, Centrum Wolontariatu i PCK.

Zarażamy współpracowników ideą pomagania, razem osiągamy więcej dla naszych podopiecznych i widzimy w tym głęboki sens.

OLIMPIADA BANKU PEKAO  To jedna z najważniejszych imprez sportowo-rekreacyjnych dla naszych Pracowników. Dołącz do Stowarzyszenia Sportowego Pracowników Banku Pekao S.A. i zaraź nas swoją sportową pasją!

BIERZ ZDROWIE ZA ROGI  Chcesz dowiedzieć się jak dbać o siebie, jak oswoić stres, jak zadbać o swoją kondycję? W Banku rozpoczęliśmy program Bierz zdrowie za rogi wspierający Pracowników w tych działaniach. Podczas spotkań i szkoleń z ekspertami, dietetykami, trenerami możesz uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące profilaktyki oraz zdrowego stylu życia.

#trenuj z Żubrem   to wyzwanie dla wszystkim bankowych entuzjastów aktywnego trybu życia, którzy z pasją pokonują kilometry. Polega na treningach biegowych lub rowerowych, do których może przystąpić każdy z nas! Realizacja wyzwania w dogodnym dla siebie czasie i w każdym miejscu! Wykorzystujemy wspólnie czas, aby zadbać o lepszą formę i dobre samopoczucie. Wzajemnie się motywujemy i zapisujemy swoje treningi w aplikacji Endomondo.

BANKOWY DZIEŃ DZIECKA 1. czerwca nasz Bank odwiedzają wyjątkowi goście – dzieci naszych Pracowników. Tego dnia zawsze czeka na nich wiele atrakcji m.in. wizyta w gabinecie Prezesa Banku, zwiedzanie sal obrad Zarządu Banku, jak również odwiedziny w dealling-room.  Poza tym to, co dzieci lubią najbardziej: pokazy iluzjonisty, zawody sportowe, fotobudka, dmuchańce, bańki mydlane, możliwość zrobienia maskotki czy mydełka własnego projektu i wiele innych.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (222)