Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Bank Ochrony Środowiska S.A.

Żelazna 32
00-832 Warszawa

NIP: 5270203313

Poznaj nas

Bank Ochrony Środowiska S.A. to nowoczesny, polski EKObank łączący biznes i ekologię, w którym pracują eksperci z wielu różnych dziedzin. Jesteśmy na rynku od ponad 30 lat, sami tworzymy rozwiązania oraz rozwijamy nasze produkty i systemy.

Niezależnie, czy właśnie kończysz naukę, czy posiadasz doświadczenie w finansach, IT, administracji, marketingu, sprzedaży, czy innych obszarach, czekają na Ciebie ciekawe wyzwania.

Nasi pracownicy mają szansę rozwoju zarówno w centrali naszego banku, centrum sprzedaży zdalnej, jak też w kilkunastu centrach biznesowych i kilkudziesięciu oddziałach operacyjnych na terenie całej Polski.

W realizacji naszej wizji możemy liczyć na wsparcie zatrudnionych w banku ekologów inżynierów, którzy pokazują nam, jak łączyć biznes z troską o środowisko.

Jesteśmy niewielkim bankiem? To prawda – zatrudniamy około 1200 osób. Dzięki temu nikt u nas nie jest anonimowy i możemy usłyszeć każdy głos. To pozwala nam budować bliskie relacje. Zaprzyjaźniamy się zarówno z pracownikami, jak i klientami.

Fakty o nas – nasz styl EKO

Niezależnie od stanowiska i miejsca pracy łączy nas pasjajesteśmy entuzjastami ekologii i przyrody. Dzięki temu tworzymy bank inny, niż wszystkie. Stanowimy wyjątkową organizację postępującą według czterech zasad, które są filarami naszej tożsamości i rozwoju. To: zaangażowanie, współpraca, profesjonalizm, szacunek dla innych i ekologii.

W DNA naszego banku wpisane jest przewodzenie ekologicznym zmianom. Zaczęliśmy od siebie samych, kreując przyjazną przestrzeń dla pracowników - nasza centrala ma certyfikat Green Office, który zaświadcza o spełnieniu szeregu kryteriów ekologicznego biura. Chcemy, aby również nasze otoczenie stawało się coraz lepsze i piękniejsze. Angażujemy się w działania z zakresu szeroko rozumianej społecznej odpowiedzialności biznesu, zapraszając do nich naszych pracowników, rodziny, społeczności szkolne, partnerów i klientów.

Dlaczego warto z nami pracować?

Jeśli szukasz pracodawcy o cennych dla Ciebie wartościach, dołącz do nas. Pracujemy, aby służyć środowisku naturalnemu, z korzyścią dla ludzi i biznesu.

W BOŚ S.A. spotkasz ludzi, dla których wspólne wartości prowadzą do budowania świadomych i trwałych relacji, pomagają rozwijać naszą organizację, a nasza zielona energia zdecydowanie wzmacnia przyjazne środowisko pracy. Dzięki temu przyjemniej i efektywniej nam się pracuje.

Od 2009 roku działa Fundacja BOŚ, która angażuje się w projekty proekologiczne oraz promuje zdrowy styl życia. Jej działania czynnie wspierają pracownicy BOŚ - współpracujemy z Bankiem Żywności, schroniskami dla zwierząt, sadzimy lasy, sprzątamy świat, pomagamy dzieciom i potrzebującym.

Nasz bank jest miejscem pełnym wyzwań, ciekawych zadań oraz projektów, dzięki którym zdobędziesz nowe umiejętności oraz rozwiniesz te już nabyte. Praca w BOŚ to możliwość pracy w bankowości o niepowtarzalnym, autentycznym ekologicznym profilu.

Otrzymaliśmy wyróżnienie Friendly Workplace oraz tytuł Odpowiedzialny Pracodawca Lider HR 2021 i idziemy po więcej!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (26)