Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Bank Millennium S.A.

ul. Stanisława Żaryna 2A
02-593 Warszawa
mazowieckie, Polska

bankmillennium.pl/kariera

NIP: 5260212931

Razem patrzyMy w przyszłość

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Naszym Pracownikom oferujemy pracę w przyjaznych warunkach, z zachowaniem norm bezpieczeństwa oraz możliwość rozwoju w stabilnym banku z ugruntowaną pozycją rynkową.

Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Co robimy?

Świadczymy usługi finansowe zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i dla firm. Tworzymy bank o silnych podstawach. Działamy w Grupie Banku Millennium wraz z Millennium Leasing, Millennium Domem Maklerskim, Millennium Towarzystwem Funduszy Inwestycyjnych, Millennium Bankiem Hipotecznym i Millennium Goodie.

Jako pierwsi na rynku umożliwiliśmy m.in. zakup ubezpieczeń w pełni online za pośrednictwem aplikacji mobilnej oraz płatności zbliżeniowe telefonem. Wdrożyliśmy usługę rejestracji kart SIM w systemie bankowości elektronicznej, współtworzymy ogólnopolski system płatności BLIK. Rozwijamy także nowoczesną platformę smartshoppingową goodie.

Nasze ambicje

Jesteśmy bankiem cyfrowym, dążymy do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce. Naszym priorytetem jest ułatwianie codziennego życia Klientom poprzez oferowanie im wygodnego i intuicyjnego dostępu do usług finansowych i pozafinansowych. Kluczem do wszystkich wprowadzanych przez Bank zmian jest klientocentryzm i dbałość o najwyższej jakości doświadczenie użytkownika – uważne słuchanie Klientów, obserwacja ich preferencji i testowanie z nimi usług w bankowym User-Experience Lab.

W Banku Millennium czujemy ducha innowacji, który nas stale motywuje do poprawy jakości naszych produktów i usług. Jako pracownicy tworzymy kompletny, zgrany zespół, w którym rozwijamy się dzień po dniu. Lubimy pomagać i ułatwiamy życie, dlatego angażujemy się w działalność kulturalną, społeczną i charytatywną.

Gdzie możesz pracować?

Centrala

W departamentach naszej Central, które zlokalizowane są w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu, tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności bankowej. To w nich opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Jesteśmy specjalistami od marketingu i rozwoju produktów, zarządzania ryzkiem, zarządzania procesami, projektami i jakością po administrację i HR. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!

IT

Jesteśmy bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku. Bądź prekursorem nowoczesnych rozwiązań bankowości internetowej, kreuj cyfrową przyszłość razem z nami!

Oddziały Banku

Bankowość detaliczna to największy i kluczowy obszar działalności Banku Millennium. Budując bezpośrednie relacje z Klientami, dbamy o ich satysfakcję oraz jakość dostarczanych im produktów i usług. Nasze placówki to doskonałe miejsce, by rozpocząć karierę w innowacyjnym banku. Dołącz do nas i miej swój wkład w promowanie najbardziej nowoczesnych rozwiązań wbankowości.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (121)