Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Bank Millennium S.A.

ul. Stanisława Żaryna 2A
02-593 Warszawa
mazowieckie, Polska

bankmillennium.pl/kariera

NIP: 5260212931

Jakość tworzą różni ludzie

W Banku Millennium sukcesy osiągamy dzięki wyjątkowemu zespołowi, który tworzą specjaliści z różnych dziedzin i obszarów. Wyznajemy zasadę, że jakość, z której jesteśmy dumni, tworzą różni ludzie. Cenimy tę różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.

Na co dzień stawiamy na bezpośrednią komunikację i wzajemne zaufanie. Pracujemy na jasnych zasadach, cenimy innowacyjność oraz rozwijamy się dzień po dniu. Promujemy współpracę i dbamy o dobrą atmosferę.

Naszym Pracownikom oferujemy pracę w przyjaznych warunkach, z zachowaniem norm bezpieczeństwa oraz możliwość rozwoju w stabilnym banku z ugruntowaną pozycją rynkową.

Co robimy?

Świadczymy usługi finansowe zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i dla firm. Tworzymy bank o silnych podstawach. Działamy w Grupie Banku Millennium wraz z Millennium Leasing, Millennium Domem Maklerskim, Millennium Towarzystwem Funduszy Inwestycyjnych i Millennium Goodie.

Jako pierwsi na rynku umożliwiliśmy m.in. zakup ubezpieczeń w pełni online za pośrednictwem aplikacji mobilnej oraz płatności zbliżeniowe telefonem. Wdrożyliśmy usługę rejestracji kart SIM w systemie bankowości elektronicznej, współtworzymy ogólnopolski system płatności BLIK. Rozwijamy także nowoczesną platformę smartshoppingową goodie.

Nasze ambicje

Jesteśmy bankiem cyfrowym, dążymy do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce. Naszym priorytetem jest ułatwianie codziennego życia Klientom poprzez oferowanie im wygodnego i intuicyjnego dostępu do usług finansowych i pozafinansowych. Kluczem do wszystkich wprowadzanych przez Bank zmian jest klientocentryzm i dbałość o najwyższej jakości doświadczenie użytkownika – uważne słuchanie Klientów, obserwacja ich preferencji i testowanie z nimi usług w bankowym User-Experience Lab.

O naszym Zespole

W Banku Millennium czujemy ducha innowacji, który nas stale motywuje do poprawy jakości naszych produktów i usług. Jako pracownicy tworzymy kompletny, zgrany zespół, w którym rozwijamy się dzień po dniu. Lubimy pomagać i ułatwiamy życie, dlatego angażujemy się w działalność kulturalną, społeczną i charytatywną.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (44)