Dane kontaktowe

Bank Millennium S.A

ul. Stanisława Żaryna 2
02-593 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.eurobank.pl/kariera

Na codzienne i niecodzienne sprawy

Drodzy Kandydaci,

Z dniem 01.10.2019 Euro Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu połączył siły z Bankiem Millennium  S.A. z siedzibą w Warszawie - staliśmy się jednym pracodawcą działającym pod firmą Bank Millennium S.A.

W wyniku integracji powiększamy naszą sieć sprzedaży, a Wrocław będzie kolejną - obok Warszawy i Gdańska – lokalizacją jednostek Centrali. Oznacza to, że już teraz aplikujesz do Banku Millennium S.A. i to on będzie administratorem Twoich danych osobowych.

W przypadku złożenia przez Ciebie aplikacji, Bank Millennium S.A. będzie przetwarzał Twoje dane osobowe, zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, na zasadach określonych w dokumencie: „Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy w Banku Millennium S.A.” (https://link.do/V4YNA)

Pomimo połączenia obu banków, nic nie zmienia się w zakresie bezpieczeństwa danych osobowych i dalej będą one przetwarzane z dochowaniem najwyższych standardów.

Sprawdź nasze aktualne oferty pracy, wyślij swoją aplikację i zdobądź swoją wymarzoną pracę w Banku Millennium S.A.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (21)